Washingtoni tenisztorna

2019.08.01. 08:39

Stollárék párosa győzelemmel kezdett

A magyar játékos és társa a nyolcaddöntőben nagy csatában, szetthátrányból fordított.

Győzelemmel mutatkozott be Stollár Fanny és az amerikai Maria Sanchez kettőse a washingtoni keménypályás tenisztorna 250 ezer dollár (73 millió forint) összdíjazású női versenyében.

A magyar játékos és társa a nyolcaddöntőben nagy csatában, szetthátrányból fordítva, 1 óra 36 perc alatt kerekedett az amerikai Quinn Gleason és Ingrid Neel fölé úgy, hogy mérkőzéslabdát is hárított.

Stollárék sikerükkel egyből az elődöntőbe jutottak, mivel negyeddöntős riválisuk visszalépett.

A magyar teniszező egyesben a selejtezőben búcsúzott.

Eredmény, páros, nyolcaddöntő:

Stollár Fanny, Maria Sanchez (magyar, amerikai, 4.)-Quinn Gleason, Ingrid Neel (amerikaiak) 4:6, 6:4, 15-13 – döntő rövidítés