Olvasó

2007.04.26. 02:29

Kinek kell egy újabb pláza?

Utóbbi időben több újságcikk foglalkozott az ÉDÁSZ volt telephelyére tervezett kereskedelmi egység ötletével. Nem tudom, milyen érdekcsoportok állnak ...

Vas Népe

Nem hiszem, hogy a szombathelyi - főleg a belvárosi - polgároknak szükségük lenne rá. A belváros bőven el van látva kereskedelmi és vendéglátó-ipari egységekkel. A környék gépjárműforgalma, zaj- és légszennyezése már most is katasztrofális. Akik ebben döntenek, nézzék meg, hogyan működik városunk legrondább középülete a Centenáris-hídnál. Kell még több bevásárlóközpont Szombathelynek? Kell még egy épülettorzó a belvárosban? Nem hiszem. Az sem lenne jó, ha egy ilyen intézmény miatt a belvárosi üzletek tönkremenve üresen tátongnának.

Kérem városunk illetékes vezetőit, jól gondolják ezeket át, mielőtt a tervekre igent mondanának. Városunk jövőjéért elsősorban ők a felelősek.V. B., Szombathely

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!