2020.11.22. 13:53
George Clooney jóban van Sorosékkal, így Orbán Viktort kezdte támadni
Orbán Viktor jutott eszébe a gyűlöletről a hollywoodi színésznek, George Clooney-nak, aki egy interjúban beszélt erről. Nem véletlen, hogy éppen ezt mondta, hiszen Clooney jóban van Sorosékkal. Soros György fiával, Alex Sorossal közös fényképe is van.
Fotós: AFP
Fotós: AFP
Soros György fenyegeti Magyarországot és Lengyelországot – erről Orbán Viktor miniszterelnök beszélt pénteken a Kossuth Rádióban. Mint mondta: a napokban az amerikai tőzsdespekuláns egy írást tett közzé, amely tele van fenyegetéssel. A bevándorláspárti milliárdos szerint például Magyarország és Lengyelország annak ellenére vétózta meg az uniós költségvetést, hogy annak ők a legnagyobb kedvezményezettjei. Soros szerint az Európai Uniónak nem szabad kompromisszumot kötnie a jogállamiság ügyében.
A miniszterelnök hangsúlyozta:
ma a világpolitika legkorruptabb embere Sosos György, rengeteg politikust fizet, azokat is, akik most zsarolni akarják Magyarországot és Lengyelországot az uniós pénzekkel.
Most pedig a közismerten ultraliberális színész, George Clooney beszélt a GQ magazinnak a hamarosan megjelenő filmjéről, illetve a düh és a gyűlölet témaköre kapcsán Orbán Viktor magyar kormányfőről és brazil kollégájáról, Jair Bolsonaróról. A színész úgy fogalmazott, hogy
a világ tele van gyűlölettel, „nézd meg Bolsonarót Brazíliában vagy Orbánt Magyarországon”.

Nem véletlen a színész kirohanása, hiszen közeli kapcsolatban van Sorosékkal. Alex Sorossal, Soros György fiával közös fényképe is van – hívta fel rá a figyelmet az Origo.
Borítóképünkön George Clooney
Ország-világ
A dosszié további cikkeiOrszág-világ
- Így történt a legfelkavaróbb magyar túszdráma: koleszos lányokat ejtettek túszul
- Sokkoló fotók érkeztek a pusztamérgesi halálos baleset helyszínéről
- Megszületett az ítélet a veronai busztragédia ügyében, enyhített a bíróság
- Anya és lánya veszítette életét egy brutális balesetben Faddnál, a 16 éves lány kizuhant a kocsiból
- Szörnyű tömegbaleset történt az M0-son: tíz autó ütközött