2013.02.14. 09:25
Rendőrségi hírek Vas megyében
Vas megye - Csalók kerültek rendőrkézre Körmenden: csatornatisztítóknak adták ki magukat több üzletben.
Előállították
Lakásáról állítottak elő a járőrök négy szombathelyi férfit szerda reggel, mivel elővezetésüket elzárás végrehajtása miatt korábban már elrendelték.
Három toronyi és egy séi férfit is előállítottak a rendőrök szerda délelőtt, mivel a személyek visszaélés kábítószerrel bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsíthatók.
Csalók rendőrkézen
Csatornatisztítási munkák elvégzése miatt jelentek meg ismeretlen személyek az egyik körmendi optikában szerda délután. Az általuk elvégzettnek mondott munkáról számlát állítottak ki, melyet az üzlet tulajdonosa teljesített. A gyors rendőri intézkedésnek köszönhetően négy siófoki férfit állítottak elő és megállapították, hogy a személyek Körmenden és Vasváron több üzletbe is bementek és jogosulatlanul próbáltak pénzhez jutni. Velük szemben üzletszerűen elkövetett csalás megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult.
Vas Megyei Rendőr-főkapitányság