2006.11.03. 03:24

Hazai ikszek férfi floorballban

Szombathely (gz) - Négy mérkőzésen van túl, de még nem tudott nyerni a Szent-Györgyi DSE OB II-es férfi floorballcsapata. A nyitányon nagyszerűen hel ...

Gergácz Zoltán

Szombathely (gz) - Négy mérkőzésen van túl, de még nem tudott nyerni a Szent-Györgyi DSE OB II-es férfi floorballcsapata. A nyitányon nagyszerűen helytállt (3:3) a volt OB I-es Szolnok ellen a vasi gárda, majd két idegenbeli találkozóján egyaránt vereséget szenvedett (Komárom 5:2, Baja 9:2). A folytatásban pályaválasztóként ismét csak egy pontot sikerült szerezniük.

Szent-Györgyi DSE Szombathely-Veszprémi Egyetem Lizards Fitt SE 5:5 (3:1, 0:2, 2:2). - Szombathely, OB II-es férfi floorballmérkőzés.

Szent-Györgyi: Kovács - Varga 2, Németh G. 1, Németh N., Tóth 1, Benkő. Csere: Németh E., Unger, Györki, Paukovics, Lukács 1. Edző: Boros András.

A vendégek kezdtek jobban: mindjárt az első támadást követően beköszöntek Kovács kapujába. Nagy volt az iram, s az elsősorban gyors kontrákra építő hazaiaknak sikerült fordítaniuk. A szünetben alapos fejmosást kaphattak a veszprémiek, mert a második harmad egyértelműen az övék volt, és csupán Kovács bravúrjainak köszönhető, hogy csak két gólt kaptak a vasiak. Az utolsó játékrész kiegyenlített küzdelmet hozott. A vendégek kétszer is vezettek, de eltékozolták előnyüket.