2007.04.06. 02:27

Savaria: senior judo-érmek

Budapest (tg) - Tizenhárom ország közel 200 versenyzője vett részt a IX. nyílt masters judo országos bajnokságon. A a szombathelyi Savaria Judo Klub ...

Budapest (tg) - Tizenhárom ország közel 200 versenyzője vett részt a IX. nyílt masters judo országos bajnokságon. A a szombathelyi Savaria Judo Klub senior cselgáncsosai is próbára tették a tudásukat és remek eredményekkel tértek haza. Az 50 év feletti korcsoportban a 100 kilósok között Klemensith Zoltán aranyérmet nyert. Ugyanebben a súlycsoportban, a 40 év felettiek mezőnyében Weinber Mihály lett ezüstérmes. Szintén a dobogó második fokára állhatott a 30 évesek között Novota Richárd (81 kg). Telekesi Otto (81 kg) a 40, Ridinger Zoltán (73 kg) pedig a 45 évesek mezőnyében végzett egyaránt az ötödik helyen.