Sport

2007.07.06. 02:29

A dobók a dobogó tetején

Budapest (he) - Hét arany, hat ezüst és négy bronz volt a Vas megyei atléták éremtermése az ifjúsági, junior és utánpótlás országos bajnokságon.

Horváth Erika

A Magyar Atlétikai Szövetség egy háromnapos rendezvény keretében bonyolította le az idei ifjúsági, junior és utánpótlás országos bajnokságot. Vas megyéből négy egyesület indította el versenyzőit: összesen hét arany, hat ezüst és négy bronz a mérleg.

A legeredményesebben a Dobó SE atlétái, Németh Pál és Németh László tanítványai szerepeltek. A hat kalapácsvető aranyból négy az övék - Németh Kristófé, Pálhegyi Sándoré, Ozorai Jennyé és Nickl Vandáé lett. A jegyzőkönyv szerint Ozorai Jenny diszkoszvetésben is szerzett egy bajnoki címet, de mivel tévedésből diszkvalifikálták az őt megelőző veszprémi Bácskay Mártát, sportszerűen a pályán jobb riválisának adta az aranyérmét. Még így is maradt neki egy ezüst is súlylökésben. A három Dobó SE-s kalapácsvető-ezüst tulajdonosai - Németh Eszter, Németh Noémi és Szabó Dániel - közül kiemelkedik utóbbi eredménye. Az ifi vb-re készülő Dani óriási harcot vívott veszprémi Schwéger Norberttel, a 73,17 méter új egyéni csúcs - csupán 24 centi döntött a bajnoki címről. A juniorok között is elindult - versenyen kívül -, és újabb egyéni rekordot döntött; ezzel a 65,40-dal itt bronzérmet szerezhetett volna. A Dobó SE bronzosai: Pintér Csaba, Gergelics Cintia, Németh Orsolya (kalapács), Nickl Vanda (diszkosz).

A Haladás VSE két bajnoki címet könyvelhetett el - súlylökésben és diszkoszvetésben - az utánpótláskorú Császár Katalin révén. Edzője: Vida József.

A Delfin SE-ből - Friedmanszkiné Mohácsi Éva és Lengyák György tanítványai közül - a 4x100-as junior lány váltó állhatott dobogóra, a Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta összetételű kvartett második lett.

A Főiskola SE-nek is jutott egy érem: az ifjúsági korosztályban Vörös Adrienn - edzője: Kívés István - a 1500 méteres akadályfutásban szerzett ezüstérmet.

A vasi pontszerzők. Ifjúsági (U18). Fiú, 100 m: 12. Ganyu Dániel (Delfin SE) 11,52. 200 m: 6. Husz Gergely (Delfin) 23,12 (egyéni csúcs). 400 m: 6. Husz Gergely 50,86 (egyéni csúcs). 1500 m: 12. Virág Marcell (Főiskola SE) 4:27,43 (egyéni csúcs). 110 m gát (0,91 m): 7. Köcse Gergely (Haladás VSE) 17,70. 300 m gát (0,84 m): 9. Köcse Gergely 41,63 (egyéni csúcs). 2000 m akadály: 7. Papp Máté 6:49,89 (egyéni csúcs). 4x100 m: 4. Delfin SE (Bogdán Lajos, Ganyu Dániel, Husz Gergely, Szalay Szabolcs) 44,27. Vágtaváltó: 6. Delfin SE 2:04,48. Diszkosz (1,5 kg) 10. Szabó Dániel (Dobó SE) 38,52. Kalapács (5 kg): 2. Szabó Dániel (Dobó) 73,17 (egyéni csúcs), 4. Szijjártó Dávid 52,79, 5. Horváth Dániel (Haladás) 52,74, 7. Mészáros Attila (Dobó) 46,11. Lány, 200 m: 12. Hosszú Dóra (Delfin) 27,26. 400 m: 7. Hosszú Dóra 61,07. 800 m: 4. Vörös Adrienn (Főiskola) 2:20,86. 100 m gát (0,76 m): 8. Szarka Tíria (Haladás) 15,11 (egyéni csúcs). 1500 m akadály: 2. Vörös Adrienn 5:23,32 (egyéni csúcs), 5. Keresztes Angéla (Főiskola) 6:06,46 (egyéni csúcs). Távol: 9. Szarka Tíria 5,15 (egyéni csúcs). Súly (4 kg): 2. Ozorai Jenny (Dobó) 12,38, 10. Németh Eszter (Dobó) 9,84. Diszkosz (1 kg): 1. Ozorai Jenny 43,52. Kalapács (4 kg): 1. Ozorai Jenny 54,91, 2. Németh Eszter 53,61, 3. Gergelics Cintia 46,00.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

A legeredményesebben a Dobó SE atlétái, Németh Pál és Németh László tanítványai szerepeltek. A hat kalapácsvető aranyból négy az övék - Németh Kristófé, Pálhegyi Sándoré, Ozorai Jennyé és Nickl Vandáé lett. A jegyzőkönyv szerint Ozorai Jenny diszkoszvetésben is szerzett egy bajnoki címet, de mivel tévedésből diszkvalifikálták az őt megelőző veszprémi Bácskay Mártát, sportszerűen a pályán jobb riválisának adta az aranyérmét. Még így is maradt neki egy ezüst is súlylökésben. A három Dobó SE-s kalapácsvető-ezüst tulajdonosai - Németh Eszter, Németh Noémi és Szabó Dániel - közül kiemelkedik utóbbi eredménye. Az ifi vb-re készülő Dani óriási harcot vívott veszprémi Schwéger Norberttel, a 73,17 méter új egyéni csúcs - csupán 24 centi döntött a bajnoki címről. A juniorok között is elindult - versenyen kívül -, és újabb egyéni rekordot döntött; ezzel a 65,40-dal itt bronzérmet szerezhetett volna. A Dobó SE bronzosai: Pintér Csaba, Gergelics Cintia, Németh Orsolya (kalapács), Nickl Vanda (diszkosz).

A Haladás VSE két bajnoki címet könyvelhetett el - súlylökésben és diszkoszvetésben - az utánpótláskorú Császár Katalin révén. Edzője: Vida József.

A Delfin SE-ből - Friedmanszkiné Mohácsi Éva és Lengyák György tanítványai közül - a 4x100-as junior lány váltó állhatott dobogóra, a Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta összetételű kvartett második lett.

A Főiskola SE-nek is jutott egy érem: az ifjúsági korosztályban Vörös Adrienn - edzője: Kívés István - a 1500 méteres akadályfutásban szerzett ezüstérmet.

A vasi pontszerzők. Ifjúsági (U18). Fiú, 100 m: 12. Ganyu Dániel (Delfin SE) 11,52. 200 m: 6. Husz Gergely (Delfin) 23,12 (egyéni csúcs). 400 m: 6. Husz Gergely 50,86 (egyéni csúcs). 1500 m: 12. Virág Marcell (Főiskola SE) 4:27,43 (egyéni csúcs). 110 m gát (0,91 m): 7. Köcse Gergely (Haladás VSE) 17,70. 300 m gát (0,84 m): 9. Köcse Gergely 41,63 (egyéni csúcs). 2000 m akadály: 7. Papp Máté 6:49,89 (egyéni csúcs). 4x100 m: 4. Delfin SE (Bogdán Lajos, Ganyu Dániel, Husz Gergely, Szalay Szabolcs) 44,27. Vágtaváltó: 6. Delfin SE 2:04,48. Diszkosz (1,5 kg) 10. Szabó Dániel (Dobó SE) 38,52. Kalapács (5 kg): 2. Szabó Dániel (Dobó) 73,17 (egyéni csúcs), 4. Szijjártó Dávid 52,79, 5. Horváth Dániel (Haladás) 52,74, 7. Mészáros Attila (Dobó) 46,11. Lány, 200 m: 12. Hosszú Dóra (Delfin) 27,26. 400 m: 7. Hosszú Dóra 61,07. 800 m: 4. Vörös Adrienn (Főiskola) 2:20,86. 100 m gát (0,76 m): 8. Szarka Tíria (Haladás) 15,11 (egyéni csúcs). 1500 m akadály: 2. Vörös Adrienn 5:23,32 (egyéni csúcs), 5. Keresztes Angéla (Főiskola) 6:06,46 (egyéni csúcs). Távol: 9. Szarka Tíria 5,15 (egyéni csúcs). Súly (4 kg): 2. Ozorai Jenny (Dobó) 12,38, 10. Németh Eszter (Dobó) 9,84. Diszkosz (1 kg): 1. Ozorai Jenny 43,52. Kalapács (4 kg): 1. Ozorai Jenny 54,91, 2. Németh Eszter 53,61, 3. Gergelics Cintia 46,00.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

A legeredményesebben a Dobó SE atlétái, Németh Pál és Németh László tanítványai szerepeltek. A hat kalapácsvető aranyból négy az övék - Németh Kristófé, Pálhegyi Sándoré, Ozorai Jennyé és Nickl Vandáé lett. A jegyzőkönyv szerint Ozorai Jenny diszkoszvetésben is szerzett egy bajnoki címet, de mivel tévedésből diszkvalifikálták az őt megelőző veszprémi Bácskay Mártát, sportszerűen a pályán jobb riválisának adta az aranyérmét. Még így is maradt neki egy ezüst is súlylökésben. A három Dobó SE-s kalapácsvető-ezüst tulajdonosai - Németh Eszter, Németh Noémi és Szabó Dániel - közül kiemelkedik utóbbi eredménye. Az ifi vb-re készülő Dani óriási harcot vívott veszprémi Schwéger Norberttel, a 73,17 méter új egyéni csúcs - csupán 24 centi döntött a bajnoki címről. A juniorok között is elindult - versenyen kívül -, és újabb egyéni rekordot döntött; ezzel a 65,40-dal itt bronzérmet szerezhetett volna. A Dobó SE bronzosai: Pintér Csaba, Gergelics Cintia, Németh Orsolya (kalapács), Nickl Vanda (diszkosz).

A Haladás VSE két bajnoki címet könyvelhetett el - súlylökésben és diszkoszvetésben - az utánpótláskorú Császár Katalin révén. Edzője: Vida József.

A Delfin SE-ből - Friedmanszkiné Mohácsi Éva és Lengyák György tanítványai közül - a 4x100-as junior lány váltó állhatott dobogóra, a Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta összetételű kvartett második lett.

A Főiskola SE-nek is jutott egy érem: az ifjúsági korosztályban Vörös Adrienn - edzője: Kívés István - a 1500 méteres akadályfutásban szerzett ezüstérmet.

A vasi pontszerzők. Ifjúsági (U18). Fiú, 100 m: 12. Ganyu Dániel (Delfin SE) 11,52. 200 m: 6. Husz Gergely (Delfin) 23,12 (egyéni csúcs). 400 m: 6. Husz Gergely 50,86 (egyéni csúcs). 1500 m: 12. Virág Marcell (Főiskola SE) 4:27,43 (egyéni csúcs). 110 m gát (0,91 m): 7. Köcse Gergely (Haladás VSE) 17,70. 300 m gát (0,84 m): 9. Köcse Gergely 41,63 (egyéni csúcs). 2000 m akadály: 7. Papp Máté 6:49,89 (egyéni csúcs). 4x100 m: 4. Delfin SE (Bogdán Lajos, Ganyu Dániel, Husz Gergely, Szalay Szabolcs) 44,27. Vágtaváltó: 6. Delfin SE 2:04,48. Diszkosz (1,5 kg) 10. Szabó Dániel (Dobó SE) 38,52. Kalapács (5 kg): 2. Szabó Dániel (Dobó) 73,17 (egyéni csúcs), 4. Szijjártó Dávid 52,79, 5. Horváth Dániel (Haladás) 52,74, 7. Mészáros Attila (Dobó) 46,11. Lány, 200 m: 12. Hosszú Dóra (Delfin) 27,26. 400 m: 7. Hosszú Dóra 61,07. 800 m: 4. Vörös Adrienn (Főiskola) 2:20,86. 100 m gát (0,76 m): 8. Szarka Tíria (Haladás) 15,11 (egyéni csúcs). 1500 m akadály: 2. Vörös Adrienn 5:23,32 (egyéni csúcs), 5. Keresztes Angéla (Főiskola) 6:06,46 (egyéni csúcs). Távol: 9. Szarka Tíria 5,15 (egyéni csúcs). Súly (4 kg): 2. Ozorai Jenny (Dobó) 12,38, 10. Németh Eszter (Dobó) 9,84. Diszkosz (1 kg): 1. Ozorai Jenny 43,52. Kalapács (4 kg): 1. Ozorai Jenny 54,91, 2. Németh Eszter 53,61, 3. Gergelics Cintia 46,00.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

A Haladás VSE két bajnoki címet könyvelhetett el - súlylökésben és diszkoszvetésben - az utánpótláskorú Császár Katalin révén. Edzője: Vida József.

A Delfin SE-ből - Friedmanszkiné Mohácsi Éva és Lengyák György tanítványai közül - a 4x100-as junior lány váltó állhatott dobogóra, a Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta összetételű kvartett második lett.

A Főiskola SE-nek is jutott egy érem: az ifjúsági korosztályban Vörös Adrienn - edzője: Kívés István - a 1500 méteres akadályfutásban szerzett ezüstérmet.

A vasi pontszerzők. Ifjúsági (U18). Fiú, 100 m: 12. Ganyu Dániel (Delfin SE) 11,52. 200 m: 6. Husz Gergely (Delfin) 23,12 (egyéni csúcs). 400 m: 6. Husz Gergely 50,86 (egyéni csúcs). 1500 m: 12. Virág Marcell (Főiskola SE) 4:27,43 (egyéni csúcs). 110 m gát (0,91 m): 7. Köcse Gergely (Haladás VSE) 17,70. 300 m gát (0,84 m): 9. Köcse Gergely 41,63 (egyéni csúcs). 2000 m akadály: 7. Papp Máté 6:49,89 (egyéni csúcs). 4x100 m: 4. Delfin SE (Bogdán Lajos, Ganyu Dániel, Husz Gergely, Szalay Szabolcs) 44,27. Vágtaváltó: 6. Delfin SE 2:04,48. Diszkosz (1,5 kg) 10. Szabó Dániel (Dobó SE) 38,52. Kalapács (5 kg): 2. Szabó Dániel (Dobó) 73,17 (egyéni csúcs), 4. Szijjártó Dávid 52,79, 5. Horváth Dániel (Haladás) 52,74, 7. Mészáros Attila (Dobó) 46,11. Lány, 200 m: 12. Hosszú Dóra (Delfin) 27,26. 400 m: 7. Hosszú Dóra 61,07. 800 m: 4. Vörös Adrienn (Főiskola) 2:20,86. 100 m gát (0,76 m): 8. Szarka Tíria (Haladás) 15,11 (egyéni csúcs). 1500 m akadály: 2. Vörös Adrienn 5:23,32 (egyéni csúcs), 5. Keresztes Angéla (Főiskola) 6:06,46 (egyéni csúcs). Távol: 9. Szarka Tíria 5,15 (egyéni csúcs). Súly (4 kg): 2. Ozorai Jenny (Dobó) 12,38, 10. Németh Eszter (Dobó) 9,84. Diszkosz (1 kg): 1. Ozorai Jenny 43,52. Kalapács (4 kg): 1. Ozorai Jenny 54,91, 2. Németh Eszter 53,61, 3. Gergelics Cintia 46,00.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

A Haladás VSE két bajnoki címet könyvelhetett el - súlylökésben és diszkoszvetésben - az utánpótláskorú Császár Katalin révén. Edzője: Vida József.

A Delfin SE-ből - Friedmanszkiné Mohácsi Éva és Lengyák György tanítványai közül - a 4x100-as junior lány váltó állhatott dobogóra, a Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta összetételű kvartett második lett.

A Főiskola SE-nek is jutott egy érem: az ifjúsági korosztályban Vörös Adrienn - edzője: Kívés István - a 1500 méteres akadályfutásban szerzett ezüstérmet.

A vasi pontszerzők. Ifjúsági (U18). Fiú, 100 m: 12. Ganyu Dániel (Delfin SE) 11,52. 200 m: 6. Husz Gergely (Delfin) 23,12 (egyéni csúcs). 400 m: 6. Husz Gergely 50,86 (egyéni csúcs). 1500 m: 12. Virág Marcell (Főiskola SE) 4:27,43 (egyéni csúcs). 110 m gát (0,91 m): 7. Köcse Gergely (Haladás VSE) 17,70. 300 m gát (0,84 m): 9. Köcse Gergely 41,63 (egyéni csúcs). 2000 m akadály: 7. Papp Máté 6:49,89 (egyéni csúcs). 4x100 m: 4. Delfin SE (Bogdán Lajos, Ganyu Dániel, Husz Gergely, Szalay Szabolcs) 44,27. Vágtaváltó: 6. Delfin SE 2:04,48. Diszkosz (1,5 kg) 10. Szabó Dániel (Dobó SE) 38,52. Kalapács (5 kg): 2. Szabó Dániel (Dobó) 73,17 (egyéni csúcs), 4. Szijjártó Dávid 52,79, 5. Horváth Dániel (Haladás) 52,74, 7. Mészáros Attila (Dobó) 46,11. Lány, 200 m: 12. Hosszú Dóra (Delfin) 27,26. 400 m: 7. Hosszú Dóra 61,07. 800 m: 4. Vörös Adrienn (Főiskola) 2:20,86. 100 m gát (0,76 m): 8. Szarka Tíria (Haladás) 15,11 (egyéni csúcs). 1500 m akadály: 2. Vörös Adrienn 5:23,32 (egyéni csúcs), 5. Keresztes Angéla (Főiskola) 6:06,46 (egyéni csúcs). Távol: 9. Szarka Tíria 5,15 (egyéni csúcs). Súly (4 kg): 2. Ozorai Jenny (Dobó) 12,38, 10. Németh Eszter (Dobó) 9,84. Diszkosz (1 kg): 1. Ozorai Jenny 43,52. Kalapács (4 kg): 1. Ozorai Jenny 54,91, 2. Németh Eszter 53,61, 3. Gergelics Cintia 46,00.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

A Delfin SE-ből - Friedmanszkiné Mohácsi Éva és Lengyák György tanítványai közül - a 4x100-as junior lány váltó állhatott dobogóra, a Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta összetételű kvartett második lett.

A Főiskola SE-nek is jutott egy érem: az ifjúsági korosztályban Vörös Adrienn - edzője: Kívés István - a 1500 méteres akadályfutásban szerzett ezüstérmet.

A vasi pontszerzők. Ifjúsági (U18). Fiú, 100 m: 12. Ganyu Dániel (Delfin SE) 11,52. 200 m: 6. Husz Gergely (Delfin) 23,12 (egyéni csúcs). 400 m: 6. Husz Gergely 50,86 (egyéni csúcs). 1500 m: 12. Virág Marcell (Főiskola SE) 4:27,43 (egyéni csúcs). 110 m gát (0,91 m): 7. Köcse Gergely (Haladás VSE) 17,70. 300 m gát (0,84 m): 9. Köcse Gergely 41,63 (egyéni csúcs). 2000 m akadály: 7. Papp Máté 6:49,89 (egyéni csúcs). 4x100 m: 4. Delfin SE (Bogdán Lajos, Ganyu Dániel, Husz Gergely, Szalay Szabolcs) 44,27. Vágtaváltó: 6. Delfin SE 2:04,48. Diszkosz (1,5 kg) 10. Szabó Dániel (Dobó SE) 38,52. Kalapács (5 kg): 2. Szabó Dániel (Dobó) 73,17 (egyéni csúcs), 4. Szijjártó Dávid 52,79, 5. Horváth Dániel (Haladás) 52,74, 7. Mészáros Attila (Dobó) 46,11. Lány, 200 m: 12. Hosszú Dóra (Delfin) 27,26. 400 m: 7. Hosszú Dóra 61,07. 800 m: 4. Vörös Adrienn (Főiskola) 2:20,86. 100 m gát (0,76 m): 8. Szarka Tíria (Haladás) 15,11 (egyéni csúcs). 1500 m akadály: 2. Vörös Adrienn 5:23,32 (egyéni csúcs), 5. Keresztes Angéla (Főiskola) 6:06,46 (egyéni csúcs). Távol: 9. Szarka Tíria 5,15 (egyéni csúcs). Súly (4 kg): 2. Ozorai Jenny (Dobó) 12,38, 10. Németh Eszter (Dobó) 9,84. Diszkosz (1 kg): 1. Ozorai Jenny 43,52. Kalapács (4 kg): 1. Ozorai Jenny 54,91, 2. Németh Eszter 53,61, 3. Gergelics Cintia 46,00.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

A Delfin SE-ből - Friedmanszkiné Mohácsi Éva és Lengyák György tanítványai közül - a 4x100-as junior lány váltó állhatott dobogóra, a Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta összetételű kvartett második lett.

A Főiskola SE-nek is jutott egy érem: az ifjúsági korosztályban Vörös Adrienn - edzője: Kívés István - a 1500 méteres akadályfutásban szerzett ezüstérmet.

A vasi pontszerzők. Ifjúsági (U18). Fiú, 100 m: 12. Ganyu Dániel (Delfin SE) 11,52. 200 m: 6. Husz Gergely (Delfin) 23,12 (egyéni csúcs). 400 m: 6. Husz Gergely 50,86 (egyéni csúcs). 1500 m: 12. Virág Marcell (Főiskola SE) 4:27,43 (egyéni csúcs). 110 m gát (0,91 m): 7. Köcse Gergely (Haladás VSE) 17,70. 300 m gát (0,84 m): 9. Köcse Gergely 41,63 (egyéni csúcs). 2000 m akadály: 7. Papp Máté 6:49,89 (egyéni csúcs). 4x100 m: 4. Delfin SE (Bogdán Lajos, Ganyu Dániel, Husz Gergely, Szalay Szabolcs) 44,27. Vágtaváltó: 6. Delfin SE 2:04,48. Diszkosz (1,5 kg) 10. Szabó Dániel (Dobó SE) 38,52. Kalapács (5 kg): 2. Szabó Dániel (Dobó) 73,17 (egyéni csúcs), 4. Szijjártó Dávid 52,79, 5. Horváth Dániel (Haladás) 52,74, 7. Mészáros Attila (Dobó) 46,11. Lány, 200 m: 12. Hosszú Dóra (Delfin) 27,26. 400 m: 7. Hosszú Dóra 61,07. 800 m: 4. Vörös Adrienn (Főiskola) 2:20,86. 100 m gát (0,76 m): 8. Szarka Tíria (Haladás) 15,11 (egyéni csúcs). 1500 m akadály: 2. Vörös Adrienn 5:23,32 (egyéni csúcs), 5. Keresztes Angéla (Főiskola) 6:06,46 (egyéni csúcs). Távol: 9. Szarka Tíria 5,15 (egyéni csúcs). Súly (4 kg): 2. Ozorai Jenny (Dobó) 12,38, 10. Németh Eszter (Dobó) 9,84. Diszkosz (1 kg): 1. Ozorai Jenny 43,52. Kalapács (4 kg): 1. Ozorai Jenny 54,91, 2. Németh Eszter 53,61, 3. Gergelics Cintia 46,00.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

A Főiskola SE-nek is jutott egy érem: az ifjúsági korosztályban Vörös Adrienn - edzője: Kívés István - a 1500 méteres akadályfutásban szerzett ezüstérmet.

A vasi pontszerzők. Ifjúsági (U18). Fiú, 100 m: 12. Ganyu Dániel (Delfin SE) 11,52. 200 m: 6. Husz Gergely (Delfin) 23,12 (egyéni csúcs). 400 m: 6. Husz Gergely 50,86 (egyéni csúcs). 1500 m: 12. Virág Marcell (Főiskola SE) 4:27,43 (egyéni csúcs). 110 m gát (0,91 m): 7. Köcse Gergely (Haladás VSE) 17,70. 300 m gát (0,84 m): 9. Köcse Gergely 41,63 (egyéni csúcs). 2000 m akadály: 7. Papp Máté 6:49,89 (egyéni csúcs). 4x100 m: 4. Delfin SE (Bogdán Lajos, Ganyu Dániel, Husz Gergely, Szalay Szabolcs) 44,27. Vágtaváltó: 6. Delfin SE 2:04,48. Diszkosz (1,5 kg) 10. Szabó Dániel (Dobó SE) 38,52. Kalapács (5 kg): 2. Szabó Dániel (Dobó) 73,17 (egyéni csúcs), 4. Szijjártó Dávid 52,79, 5. Horváth Dániel (Haladás) 52,74, 7. Mészáros Attila (Dobó) 46,11. Lány, 200 m: 12. Hosszú Dóra (Delfin) 27,26. 400 m: 7. Hosszú Dóra 61,07. 800 m: 4. Vörös Adrienn (Főiskola) 2:20,86. 100 m gát (0,76 m): 8. Szarka Tíria (Haladás) 15,11 (egyéni csúcs). 1500 m akadály: 2. Vörös Adrienn 5:23,32 (egyéni csúcs), 5. Keresztes Angéla (Főiskola) 6:06,46 (egyéni csúcs). Távol: 9. Szarka Tíria 5,15 (egyéni csúcs). Súly (4 kg): 2. Ozorai Jenny (Dobó) 12,38, 10. Németh Eszter (Dobó) 9,84. Diszkosz (1 kg): 1. Ozorai Jenny 43,52. Kalapács (4 kg): 1. Ozorai Jenny 54,91, 2. Németh Eszter 53,61, 3. Gergelics Cintia 46,00.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

A Főiskola SE-nek is jutott egy érem: az ifjúsági korosztályban Vörös Adrienn - edzője: Kívés István - a 1500 méteres akadályfutásban szerzett ezüstérmet.

A vasi pontszerzők. Ifjúsági (U18). Fiú, 100 m: 12. Ganyu Dániel (Delfin SE) 11,52. 200 m: 6. Husz Gergely (Delfin) 23,12 (egyéni csúcs). 400 m: 6. Husz Gergely 50,86 (egyéni csúcs). 1500 m: 12. Virág Marcell (Főiskola SE) 4:27,43 (egyéni csúcs). 110 m gát (0,91 m): 7. Köcse Gergely (Haladás VSE) 17,70. 300 m gát (0,84 m): 9. Köcse Gergely 41,63 (egyéni csúcs). 2000 m akadály: 7. Papp Máté 6:49,89 (egyéni csúcs). 4x100 m: 4. Delfin SE (Bogdán Lajos, Ganyu Dániel, Husz Gergely, Szalay Szabolcs) 44,27. Vágtaváltó: 6. Delfin SE 2:04,48. Diszkosz (1,5 kg) 10. Szabó Dániel (Dobó SE) 38,52. Kalapács (5 kg): 2. Szabó Dániel (Dobó) 73,17 (egyéni csúcs), 4. Szijjártó Dávid 52,79, 5. Horváth Dániel (Haladás) 52,74, 7. Mészáros Attila (Dobó) 46,11. Lány, 200 m: 12. Hosszú Dóra (Delfin) 27,26. 400 m: 7. Hosszú Dóra 61,07. 800 m: 4. Vörös Adrienn (Főiskola) 2:20,86. 100 m gát (0,76 m): 8. Szarka Tíria (Haladás) 15,11 (egyéni csúcs). 1500 m akadály: 2. Vörös Adrienn 5:23,32 (egyéni csúcs), 5. Keresztes Angéla (Főiskola) 6:06,46 (egyéni csúcs). Távol: 9. Szarka Tíria 5,15 (egyéni csúcs). Súly (4 kg): 2. Ozorai Jenny (Dobó) 12,38, 10. Németh Eszter (Dobó) 9,84. Diszkosz (1 kg): 1. Ozorai Jenny 43,52. Kalapács (4 kg): 1. Ozorai Jenny 54,91, 2. Németh Eszter 53,61, 3. Gergelics Cintia 46,00.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

A vasi pontszerzők. Ifjúsági (U18). Fiú, 100 m: 12. Ganyu Dániel (Delfin SE) 11,52. 200 m: 6. Husz Gergely (Delfin) 23,12 (egyéni csúcs). 400 m: 6. Husz Gergely 50,86 (egyéni csúcs). 1500 m: 12. Virág Marcell (Főiskola SE) 4:27,43 (egyéni csúcs). 110 m gát (0,91 m): 7. Köcse Gergely (Haladás VSE) 17,70. 300 m gát (0,84 m): 9. Köcse Gergely 41,63 (egyéni csúcs). 2000 m akadály: 7. Papp Máté 6:49,89 (egyéni csúcs). 4x100 m: 4. Delfin SE (Bogdán Lajos, Ganyu Dániel, Husz Gergely, Szalay Szabolcs) 44,27. Vágtaváltó: 6. Delfin SE 2:04,48. Diszkosz (1,5 kg) 10. Szabó Dániel (Dobó SE) 38,52. Kalapács (5 kg): 2. Szabó Dániel (Dobó) 73,17 (egyéni csúcs), 4. Szijjártó Dávid 52,79, 5. Horváth Dániel (Haladás) 52,74, 7. Mészáros Attila (Dobó) 46,11. Lány, 200 m: 12. Hosszú Dóra (Delfin) 27,26. 400 m: 7. Hosszú Dóra 61,07. 800 m: 4. Vörös Adrienn (Főiskola) 2:20,86. 100 m gát (0,76 m): 8. Szarka Tíria (Haladás) 15,11 (egyéni csúcs). 1500 m akadály: 2. Vörös Adrienn 5:23,32 (egyéni csúcs), 5. Keresztes Angéla (Főiskola) 6:06,46 (egyéni csúcs). Távol: 9. Szarka Tíria 5,15 (egyéni csúcs). Súly (4 kg): 2. Ozorai Jenny (Dobó) 12,38, 10. Németh Eszter (Dobó) 9,84. Diszkosz (1 kg): 1. Ozorai Jenny 43,52. Kalapács (4 kg): 1. Ozorai Jenny 54,91, 2. Németh Eszter 53,61, 3. Gergelics Cintia 46,00.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

A vasi pontszerzők. Ifjúsági (U18). Fiú, 100 m: 12. Ganyu Dániel (Delfin SE) 11,52. 200 m: 6. Husz Gergely (Delfin) 23,12 (egyéni csúcs). 400 m: 6. Husz Gergely 50,86 (egyéni csúcs). 1500 m: 12. Virág Marcell (Főiskola SE) 4:27,43 (egyéni csúcs). 110 m gát (0,91 m): 7. Köcse Gergely (Haladás VSE) 17,70. 300 m gát (0,84 m): 9. Köcse Gergely 41,63 (egyéni csúcs). 2000 m akadály: 7. Papp Máté 6:49,89 (egyéni csúcs). 4x100 m: 4. Delfin SE (Bogdán Lajos, Ganyu Dániel, Husz Gergely, Szalay Szabolcs) 44,27. Vágtaváltó: 6. Delfin SE 2:04,48. Diszkosz (1,5 kg) 10. Szabó Dániel (Dobó SE) 38,52. Kalapács (5 kg): 2. Szabó Dániel (Dobó) 73,17 (egyéni csúcs), 4. Szijjártó Dávid 52,79, 5. Horváth Dániel (Haladás) 52,74, 7. Mészáros Attila (Dobó) 46,11. Lány, 200 m: 12. Hosszú Dóra (Delfin) 27,26. 400 m: 7. Hosszú Dóra 61,07. 800 m: 4. Vörös Adrienn (Főiskola) 2:20,86. 100 m gát (0,76 m): 8. Szarka Tíria (Haladás) 15,11 (egyéni csúcs). 1500 m akadály: 2. Vörös Adrienn 5:23,32 (egyéni csúcs), 5. Keresztes Angéla (Főiskola) 6:06,46 (egyéni csúcs). Távol: 9. Szarka Tíria 5,15 (egyéni csúcs). Súly (4 kg): 2. Ozorai Jenny (Dobó) 12,38, 10. Németh Eszter (Dobó) 9,84. Diszkosz (1 kg): 1. Ozorai Jenny 43,52. Kalapács (4 kg): 1. Ozorai Jenny 54,91, 2. Németh Eszter 53,61, 3. Gergelics Cintia 46,00.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

Junior (U20). Fiú, 100 m: 8. Simonits Ádám (Delfin) 11,64. 200 m: 11. Simonits Ádám 23,41. 4x100 m: 6. Delfin SE (Horváth Dávid, Maitz Péter, Monek Ádám, Simonits Ádám) 44,57. Kalapács (6 kg): 1. Pálhegyi Sándor (Dobó) 69,56, 4. Németh László (Dobó) 49,76, 6. Woppel Gergely (Dobó) 46,22. Versenyen kívül: Szabó Dániel 65,40 (egyéni csúcs). Lány, 100 m: 11. Tátrai Rita (Delfin) 13,13. 200 m: 9. Tátrai Rita 27,92. 400 m gát: 8. Vertetics Nikoletta (Delfin) 71,95. 4x100 m: 2. Delfin SE (Márkus Ildikó, Pünkösty Mária, Tátrai Rita, Vertetics Nikoletta) 50,83 (egyesületi csúcs). 4x400 m: 4. Delfin SE 4:25,46. Kalapács (4 kg): 6. Németh Nóra (Dobó) 37,43

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

Utánpótlás (U23). Fiú, 1500 m: 11. Horváth György (Főiskola) 4:06,07 (egyéni csúcs). 3000 m akadály: 6. Horváth György 9:53,90. Súly (7,26): 8. Németh Kristóf (Dobó) 12,46, 10. Pintér Csaba (Dobó) 12,09. Diszkosz (2 kg): 10. Németh Kristóf 41,15. Kalapács (7,26): 1. Németh Kristóf 71,89, 3. Pintér Csaba 50,48. Lány, súly: 1. Császár Katalin (Haladás) 12,66, 4. Nickl Vanda (Dobó) 11,20, 5. Németh Noémi (Dobó) 11,01, 7. Németh Orsolya (Dobó) 10,01. Diszkosz (1 kg): 1. Császár Katalin 45,51, 3. Nickl Vanda 33,99, 4. Németh Orsolya 33,38, 5. Németh Noémi 32,74. Kalapács (4 kg): 1. Nickl Vanda 64,74, 2. Németh Noémi 61,21, 3. Németh Orsolya 50,34, 4. Császár Katalin 41,65.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!