2008.11.25. 03:27

Kiütéses vereséget szenvedtek

<b>Győr </b> - A Szombathelyi Egyetemi SE női kézisei kiütéses vereséget szenvedtek a Győri ETO KC II. vendégeként.

Vastag Nándor

Győr: OGUNTOYE - DEÁKI 9, Kokas 3, KISFALUDY 10, KOVACSICS 12, Hanczvikkel 1, Szalai 3. Csere: Sári (kapus), Tóth, Gulyás, Hosszú 1, Tarjányi, Godó 1. Edző: Róth Kálmán.

SZoESE: Hofbauer - Kovács A. 2, Udvardi 7, Bouti 2, Gönczöl 1, Jámbor 1, Sulyok 5. Csere: Ibriksz (kapus), Horváth D., Palkó, Pukler, Földi, Horváth C. Edző: dr. Woth Péter.

Hétméteres: 5/5, ill. 5/3.

Kiállítás: 4, ill. 4. perc.

A SZoESE-re a bajnokság utolsó előtti őszi fordulójában nehéz feladat várt, mert az élvonalban szereplő Győri ETO csapatából többen is játszanak a második számú gárdában is. A mérkőzés első negyedórájában jól tartották magukat az egyetemisták (15. perc: 8:5), ám utána sok labdát eladtak, így a hazaiak könnyű gólokat szerezve nagy előnyre tettek szert a félidőig (30. perc: 24:9). A vendégek a második félidőben sem tudták tartani a házigazda tempóját (46. perc: 31:14), így kiütéses vereséget szenvedtek.

Dr. Woth Péter: - A szokásos koreográfiát láttuk.