2009.04.28. 02:24

Sprint-rajt az ülőröplabda-bajnokságban

Vác - Egy győzelemmel és két vereséggel nyitotta a 2009. évi magyar ülőröplabda-bajnokságot a szombathelyi Sprint SC.

Piremon-Sprint SC 3:0 (11, 21, 21). - A váci fordulóra megkésve érkező sprintesek bemelegítés nélkül ültek pályára a bajnoki címvédő ellen. A második és harmadik szettben viszont jó játékkal, nagy csatában maradtak alul a nyíregyházaiakkal szemben.

Sprint SC-Humanitás 3:2 (-21, 21, 21, -23, 12). - Az álmos kezdés szettvesztéssel járt, de a folytatásban jó támadójátékkal és jó cserékkel a szombathelyiek megtörték a nagy rivális tatabányaiak lendületét.

Mozdulj SE-Sprint SC 3:1 (-22, 13, 22, 15). - Az első játszmában még ötletesen játszottak a sprintesek, a továbbiakban viszont már nem tudtak megfelelően koncentrálni.

A következő, utolsó tavaszi fordulót május 16-án Tatabányán rendezik. A vasiak a Csakazértis és a Hamburger SE-vel találkoznak.