2009.09.22. 02:27

A sokat hibázó SZoESE kikapott Győrben

Győr - A Szombathelyi Egyetemi SE női kézilabdacsapata a második bajnokiján a VKLSE Győr vendégeként 13 gólos vereséget szenvedett.

Vastag Nándor

Győr: WUNDER - Lelkes 4, SZEGEDI 6, Csizmadia 1, RUSKÓ 6, Imrefalvi 2, Fábián 2. Csere: Csiszár 4, Gyurkovics 2, Sarmon 2, Raucsik 1, Kovács T. 2, Őri 1. Edző: Csomor Tibor.

SZoESE: Hofbauer - Kovács A. 2, Pukler 2, Gönczöl 4, Szalai 2, Jámbor 2, Sulyok 4. Csere: Ibriksz (kapus), Takács 2, Földi, Kiss, Debreczeni 2. Edző: dr. Woth Péter.

Büntető: 6/5, ill. 4/2.

Kiállítás: 4, ill. 12 perc.

A bajnokság első fordulójában a Marcalitól nagy küzdelemben kapott ki a SZoESE (23:26), de azt a játékát nem tudta megismételni idegenben.

A mérkőzést ugyan jól kezdte, felállt védekezése működött (12. perc: 4:5), de a folytatásban rengeteg ziccert hibázott, és az eladott labdái után lerohanásból rendre eredményes tudott lenni a házigazda (30. perc: 15:9).

A szünet után a győriek kihasználva a vendégek hibáit tovább növelték előnyüket (50. perc: 26:17), s végül nagyarányú, 13 gólos vereséget szenvedtek a szombathelyiek. - Ifi: 29:22 (14:15). - Ld.: Takács 11, Debreczeni 4.

Dr. Woth Péter: - Féltem, hogy sok csapat ellen könnyűek leszünk, de nem gondoltam volna, hogy a VKLSE Győr ellen is.