2010.02.15. 03:29

Könnyed játékkal nyertek a celli asztaliteniszezők

A papírformának megfelelően könnyed győzelmet arattak a celli pingpongosok az Extraliga 11. fordulójában.

Gergácz Zoltán

Páros: Pálosi, Vajda- Lindner, Fazekas 0:3 (-9, -6, -5). Lindner felépült betegségéből, így egy percig sem volt vitás a celli duó győzelme (0:1). Egyéni, 1. kör: Pálosi- Pagonyi 0:3 (-7, -4, -5). Pagonyi meglepő magabiztossággal verte a SZAK-ban is megfordult Pálosi Balázst (0:2). Korponai-Fazekas 0:3 (-4, -4, -4). Nagy tudásbeli különbség volt a két versenyző között (0:3). Vajda- Lindner 0:3 (-6, -7, -4). Lindner régi formájában játszott (0:4). 2. kör: Pálosi-Fazekas 1:3 (-1, 10, -9, -2). A sima első szett után a válogatott keretbe visszakerült Fazekas kicsit könnyelműsködött, de így is simán nyert (0:5). Vajda-Pagonyi 1:3 (-9, 8, -5, -4). Pagonyi is hozta a kötelezőt (0:6). Korponai-Lindner 1:3 (6, -2, -5, -6). A celli trió mintha az utolsó körre összebeszélt volna: mindhárman szettet veszítettek, de simán nyertek (0:7).

A mostoha időjárás ellenére is pontosan megérkezett a celli gárda a mérkőzés helyszínére, és a jóval szerényebb képességű hazaiak legyőzése nem okozott gondot számukra. - Győzött: Lindner 2, Fazekas 2, Pagonyi 2 és a Lindner-Fazekas páros.