2010.07.30. 06:26

Európa-liga selejtező: küzdöttek, hajtottak, kikaptak - Győri ETO-Montpellier 0:1

A Győri ETO FC csütörtökön hazai környezetben 1-0-ra kikapott a francia Montpellier együttesétől a labdarúgó Európa Liga selejtező harmadik fordulójának első mérkőzésén.

MTI

Európa Liga, selejtező 3. forduló, 1. mérkőzés:

Győri ETO FC-Montpellier (francia) 0-1 (0-1)
Győr, 7250 néző, V:
Borski (lengyel)
gólszerző: Giroud (32.)
 sárga lap: Copa (83.), illetve Jeunechamp (27.), Estrada (90.)

Győr: Stevanovic - Babic, Djordjevic, Stanisic, Szabó O. - Ceolin, Dinjar, Pilibaitis, Koltai (Sarasenidze 67.) - Nicorec (Copa 52.), Aleksidze (Bugerra 58.)

Montpellier:Jordren - Yangambiwa, Spahic, El-Kutari, Jeunechamp - Bitau, Estrada (Saihi 90.), Delhanda (Marabeaux 71.), Camara - Giroud, Kadze (Ait Fana 65.)

Kiegyenlített játékot hozott az első félidő, amelyben a játékvezető nem ítélt meg egy jogos büntetőt az ETO javára. A vendégek egy bombagóllal szereztek vezetést.
 Szünet után hajtott, küzdött a hazai csapat, de kevés veszélyt jelentett az ellenfél kapujára, így a Montpellier megőrizte előnyét.

A visszavágóra egy hét múlva kerül sor Franciaországban.