Sport

2010.07.30. 08:24

Megyei I. osztály: Magyarszecsőd-Király, Rábatótfalu-Szentgotthárd rangadók a nyitányon

Két hét múlva, augusztus 14-én rajtol a megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság 2010/2011-es szezonja. Az első fordulóban több érdekes találkozót is rendeznek, a Magyarszecsőd a Királyt fogadja, míg a szomszédvári rangadón a Rábatótfalu a Szentgotthárdot látja vendégül.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Érdekesség, hogy a Szentgotthárd, a Körmend és a Kemenesmagasi szombaton rendezi hazai meccseit. A Torony - öltözőjének átépítése miatt - az ötödik fordulóig valamennyi találkozóját idegenben rendezi.

1. forduló

 

 

 

 

2010.08.14.

Szombat

17:00

KEMENESMAGASI SE.

- VÉP VSE

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

RÁBAPATYI KSK.

- TORONY KSK.

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

PECÖL KMSE.

- JÁNOSHÁZA KSK.

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

MAGYARSZECSŐD SE.

- KIRÁLY SZE.

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

RÁBATÓTFALU SE.

- KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

ÚJPERINTI SE

- RUM KSC.

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

VASVÁR VSE.

- KEMENESALJA FC

2010.08.15.

Vasárnap

17:00

EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

- KÖRMENDI FC.


2. forduló

 

 

 

 

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

VÉP VSE

- EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

KÖRMENDI FC.

- VASVÁR VSE.

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

KEMENESALJA FC

- ÚJPERINTI SE

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

RUM KSC.

- RÁBATÓTFALU SE.

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

- MAGYARSZECSŐD SE.

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

KIRÁLY SZE.

- PECÖL KMSE.

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

JÁNOSHÁZA KSK.

- RÁBAPATYI KSK.

2010.08.22.

Vasárnap

17:00

KEMENESMAGASI SE.

- TORONY KSK.


3. forduló

 

 

 

 

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

RÁBAPATYI KSK.

- KIRÁLY SZE.

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

PECÖL KMSE.

- KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

MAGYARSZECSŐD SE.

- RUM KSC.

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

RÁBATÓTFALU SE.

- KEMENESALJA FC

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

ÚJPERINTI SE

- KÖRMENDI FC.

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

VASVÁR VSE.

- VÉP VSE

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

- KEMENESMAGASI SE.

2010.08.29.

Vasárnap

17:00

JÁNOSHÁZA KSK.

- TORONY KSK.


4. forduló

 

 

 

 

2010.09.04.

Szombat

17:00

KEMENESMAGASI SE.

- VASVÁR VSE.

2010.09.04.

Szombat

17:00

KÖRMENDI FC.

- RÁBATÓTFALU SE.

2010.09.04.

Szombat

17:00

KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

- RÁBAPATYI KSK.

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

- TORONY KSK.

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

VÉP VSE

- ÚJPERINTI SE

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

KEMENESALJA FC

- MAGYARSZECSŐD SE.

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

RUM KSC.

- PECÖL KMSE.

2010.09.05.

Vasárnap

17:00

KIRÁLY SZE.

- JÁNOSHÁZA KSK.


5. forduló

 

 

 

 

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

RÁBAPATYI KSK.

- RUM KSC.

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

PECÖL KMSE.

- KEMENESALJA FC

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

MAGYARSZECSŐD SE.

- KÖRMENDI FC.

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

RÁBATÓTFALU SE.

- VÉP VSE

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

ÚJPERINTI SE

- KEMENESMAGASI SE.

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

VASVÁR VSE.

- EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

JÁNOSHÁZA KSK.

- KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

2010.09.12.

Vasárnap

17:00

TORONY KSK.

- KIRÁLY SZE.


6. forduló

 

 

 

 

2010.09.18.

Szombat

16:00

KEMENESMAGASI SE.

- RÁBATÓTFALU SE.

2010.09.18.

Szombat

16:00

KÖRMENDI FC.

- PECÖL KMSE.

2010.09.18.

Szombat

16:00

KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

- KIRÁLY SZE.

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

VASVÁR VSE.

- TORONY KSK.

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

- ÚJPERINTI SE

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

VÉP VSE

- MAGYARSZECSŐD SE.

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

KEMENESALJA FC

- RÁBAPATYI KSK.

2010.09.19.

Vasárnap

16:00

RUM KSC.

- JÁNOSHÁZA KSK.


7. forduló

 

 

 

 

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

RÁBAPATYI KSK.

- KÖRMENDI FC.

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

PECÖL KMSE.

- VÉP VSE

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

MAGYARSZECSŐD SE.

- KEMENESMAGASI SE.

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

RÁBATÓTFALU SE.

- EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

ÚJPERINTI SE

- VASVÁR VSE.

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

KIRÁLY SZE.

- RUM KSC.

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

JÁNOSHÁZA KSK.

- KEMENESALJA FC

2010.09.26.

Vasárnap

16:00

TORONY KSK.

- KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.


8. forduló

 

 

 

 

2010.10.02.

Szombat

16:00

KEMENESMAGASI SE.

- PECÖL KMSE.

2010.10.02.

Szombat

16:00

KÖRMENDI FC.

- JÁNOSHÁZA KSK.

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

ÚJPERINTI SE

- TORONY KSK.

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

VASVÁR VSE.

- RÁBATÓTFALU SE.

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

- MAGYARSZECSŐD SE.

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

VÉP VSE

- RÁBAPATYI KSK.

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

KEMENESALJA FC

- KIRÁLY SZE.

2010.10.03.

Vasárnap

16:00

RUM KSC.

- KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.


9. forduló

 

 

 

 

2010.10.09.

Szombat

16:00

KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

- KEMENESALJA FC

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

RÁBAPATYI KSK.

- KEMENESMAGASI SE.

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

PECÖL KMSE.

- EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

MAGYARSZECSŐD SE.

- VASVÁR VSE.

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

RÁBATÓTFALU SE.

- ÚJPERINTI SE

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

KIRÁLY SZE.

- KÖRMENDI FC.

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

JÁNOSHÁZA KSK.

- VÉP VSE

2010.10.10.

Vasárnap

16:00

TORONY KSK.

- RUM KSC.


10. forduló

 

 

 

 

2010.10.16.

Szombat

15:00

KEMENESMAGASI SE.

- JÁNOSHÁZA KSK.

2010.10.16.

Szombat

15:00

KÖRMENDI FC.

- KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

RÁBATÓTFALU SE.

- TORONY KSK.

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

ÚJPERINTI SE

- MAGYARSZECSŐD SE.

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

VASVÁR VSE.

- PECÖL KMSE.

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

- RÁBAPATYI KSK.

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

VÉP VSE

- KIRÁLY SZE.

2010.10.17.

Vasárnap

15:00

KEMENESALJA FC

- RUM KSC.


11. forduló

 

 

 

 

2010.10.23.

Szombat

14:00

KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

- VÉP VSE

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

RÁBAPATYI KSK.

- VASVÁR VSE.

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

PECÖL KMSE.

- ÚJPERINTI SE

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

MAGYARSZECSŐD SE.

- RÁBATÓTFALU SE.

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

RUM KSC.

- KÖRMENDI FC.

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

KIRÁLY SZE.

- KEMENESMAGASI SE.

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

JÁNOSHÁZA KSK.

- EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

2010.10.24.

Vasárnap

14:00

TORONY KSK.

- KEMENESALJA FC


12. forduló

 

 

 

 

2010.10.30.

Szombat

14:00

KEMENESMAGASI SE.

- KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

2010.10.30.

Szombat

14:00

KÖRMENDI FC.

- KEMENESALJA FC

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

MAGYARSZECSŐD SE.

- TORONY KSK.

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

RÁBATÓTFALU SE.

- PECÖL KMSE.

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

ÚJPERINTI SE

- RÁBAPATYI KSK.

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

VASVÁR VSE.

- JÁNOSHÁZA KSK.

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

- KIRÁLY SZE.

2010.10.31.

Vasárnap

14:00

VÉP VSE

- RUM KSC.


13. forduló

 

 

 

 

2010.11.06.

Szombat

14:00

KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

- EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

RÁBAPATYI KSK.

- RÁBATÓTFALU SE.

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

PECÖL KMSE.

- MAGYARSZECSŐD SE.

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

KEMENESALJA FC

- VÉP VSE

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

RUM KSC.

- KEMENESMAGASI SE.

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

KIRÁLY SZE.

- VASVÁR VSE.

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

JÁNOSHÁZA KSK.

- ÚJPERINTI SE

2010.11.07.

Vasárnap

14:00

TORONY KSK.

- KÖRMENDI FC.


14. forduló

 

 

 

 

2010.11.13.

Szombat

13:00

KEMENESMAGASI SE.

- KEMENESALJA FC

2010.11.14.

Vasárnap

13:00

PECÖL KMSE.

- TORONY KSK.

2010.11.14.

Vasárnap

13:00

MAGYARSZECSŐD SE.

- RÁBAPATYI KSK.

2010.11.14.

Vasárnap

13:00

RÁBATÓTFALU SE.

- JÁNOSHÁZA KSK.

2010.11.14.

Vasárnap

13:00

ÚJPERINTI SE

- KIRÁLY SZE.

2010.11.14.

Vasárnap

13:00

VASVÁR VSE.

- KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

2010.11.14.

Vasárnap

13:00

EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

- RUM KSC.

2010.11.14.

Vasárnap

13:00

VÉP VSE

- KÖRMENDI FC.


15. forduló

 

 

 

 

2010.11.20.

Szombat

13:00

KÖRMENDI FC.

- KEMENESMAGASI SE.

2010.11.20.

Szombat

13:00

KULMER SZENTGOTTHÁRD VSE.

- ÚJPERINTI SE

2010.11.21.

Vasárnap

13:00

RÁBAPATYI KSK.

- PECÖL KMSE.

2010.11.21.

Vasárnap

13:00

KEMENESALJA FC

- EGYHÁZASRÁDÓC CSE.

2010.11.21.

Vasárnap

13:00

RUM KSC.

- VASVÁR VSE.

2010.11.21.

Vasárnap

13:00

KIRÁLY SZE.

- RÁBATÓTFALU SE.

2010.11.21.

Vasárnap

13:00

JÁNOSHÁZA KSK.

- MAGYARSZECSŐD SE.

2010.11.21.

Vasárnap

13:00

TORONY KSK.

- VÉP VSE

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!