Sport

2010.08.09. 11:14

Acsádon kezd az újonc Bucsu a megyei III. osztály Nyugati-csoportjában

A Magyar Kupában a megyei II-es Felsőcsatárt búcsúztató, újjáalakult Bucsu az Acsád-Meszlen otthonában kezdi meg szereplését a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság Nyugati-csoportjában.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Augusztus 15-én, vasárnap kezdődik a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokság Nyugati-csoportjának 2010/2010-es idénye - tizennégy együttes alkotja a mezőnyt. Két új csapat kapott besorolást: a Csepreg a megyei II. osztály Szombathelyi-csoportjából esett ki, míg a Bucsu újjáalakult.


MEGYEI III. OSZTÁLY, NYUGATI-CSOPORT, ŐSZI SORSOLÁS

1. forduló
    
2010.08.15. Vasárnap 14:30 GENCSAPÁTI KSE - VASSZILVÁGY SE.
2010.08.15. Vasárnap 14:30 KŐSZEGHEGYALJA SC - HORVÁTZSIDÁNY SC.
2010.08.15. Vasárnap 14:30 CSEPREGI SE - NEMESBŐDI SE.
2010.08.15. Vasárnap 17:00 VASSURÁNY SE - ARBORÉTUM - HERÉNY SE.
2010.08.15. Vasárnap 17:00 VASASSZONYFA SE. - VÁT SE.
2010.08.15. Vasárnap 17:00 ACSÁD - MESZLEN SE. - BUCSU KSK.
2010.08.15. Vasárnap 17:00 CÁK SE. - PERENYE SE.

2. forduló
    
2010.08.22. Vasárnap 14:30 NEMESBŐDI SE. - CÁK SE.
2010.08.22. Vasárnap 14:30 HORVÁTZSIDÁNY SC. - ACSÁD - MESZLEN SE.
2010.08.22. Vasárnap 14:30 BUCSU KSK. - GENCSAPÁTI KSE
2010.08.22. Vasárnap 14:30 ARBORÉTUM - HERÉNY SE. - BOZSOK SE
2010.08.22. Vasárnap 17:00 PERENYE SE. - KŐSZEGHEGYALJA SC
2010.08.22. Vasárnap 17:00 VASSZILVÁGY SE. - VASASSZONYFA SE.
2010.08.22. Vasárnap 17:00 VÁT SE. - VASSURÁNY SE

3. forduló    
2010.08.28. Szombat 17:00 ACSÁD - MESZLEN SE. - PERENYE SE.
2010.08.29. Vasárnap 14:30 VASSURÁNY SE - VASSZILVÁGY SE.
2010.08.29. Vasárnap 14:30 VASASSZONYFA SE. - BUCSU KSK.
2010.08.29. Vasárnap 14:30 CÁK SE. - CSEPREGI SE
2010.08.29. Vasárnap 17:00 BOZSOK SE - VÁT SE.
2010.08.29. Vasárnap 17:00 GENCSAPÁTI KSE - HORVÁTZSIDÁNY SC.
2010.08.29. Vasárnap 17:00 KŐSZEGHEGYALJA SC - NEMESBŐDI SE.

4. forduló
    
2010.09.05. Vasárnap 14:30 PERENYE SE. - GENCSAPÁTI KSE
2010.09.05. Vasárnap 14:30 VASSZILVÁGY SE. - BOZSOK SE
2010.09.05. Vasárnap 14:30 VÁT SE. - ARBORÉTUM - HERÉNY SE.
2010.09.05. Vasárnap 17:00 CSEPREGI SE - KŐSZEGHEGYALJA SC
2010.09.05. Vasárnap 17:00 NEMESBŐDI SE. - ACSÁD - MESZLEN SE.
2010.09.05. Vasárnap 17:00 HORVÁTZSIDÁNY SC. - VASASSZONYFA SE.
2010.09.05. Vasárnap 17:00 BUCSU KSK. - VASSURÁNY SE

5. forduló    
2010.09.12. Vasárnap 14:30 BOZSOK SE - BUCSU KSK.
2010.09.12. Vasárnap 14:30 GENCSAPÁTI KSE - NEMESBŐDI SE.
2010.09.12. Vasárnap 14:30 ACSÁD - MESZLEN SE. - CSEPREGI SE
2010.09.12. Vasárnap 14:30 KŐSZEGHEGYALJA SC - CÁK SE.
2010.09.12. Vasárnap 17:00 VASSURÁNY SE - HORVÁTZSIDÁNY SC.
2010.09.12. Vasárnap 17:00 VASASSZONYFA SE. - PERENYE SE.
2010.09.12. Vasárnap 17:00 ARBORÉTUM - HERÉNY SE. - VASSZILVÁGY SE.

6. forduló
    
2010.09.19. Vasárnap 13:30 CSEPREGI SE - GENCSAPÁTI KSE
2010.09.19. Vasárnap 13:30 NEMESBŐDI SE. - VASASSZONYFA SE.
2010.09.19. Vasárnap 13:30 HORVÁTZSIDÁNY SC. - BOZSOK SE
2010.09.19. Vasárnap 13:30 BUCSU KSK. - ARBORÉTUM - HERÉNY SE.
2010.09.19. Vasárnap 16:00 CÁK SE. - ACSÁD - MESZLEN SE.
2010.09.19. Vasárnap 16:00 PERENYE SE. - VASSURÁNY SE
2010.09.19. Vasárnap 16:00 VASSZILVÁGY SE. - VÁT SE.

7. forduló    
2010.09.26. Vasárnap 13:30 VASSURÁNY SE - NEMESBŐDI SE.
2010.09.26. Vasárnap 13:30 VASASSZONYFA SE. - CSEPREGI SE
2010.09.26. Vasárnap 13:30 ARBORÉTUM - HERÉNY SE. - HORVÁTZSIDÁNY SC.
2010.09.26. Vasárnap 16:00 BOZSOK SE - PERENYE SE.
2010.09.26. Vasárnap 16:00 GENCSAPÁTI KSE - CÁK SE.
2010.09.26. Vasárnap 16:00 ACSÁD - MESZLEN SE. - KŐSZEGHEGYALJA SC
2010.09.26. Vasárnap 16:00 VÁT SE. - BUCSU KSK.

8. forduló    
2010.10.03. Vasárnap 13:30 CÁK SE. - VASASSZONYFA SE.
2010.10.03. Vasárnap 13:30 PERENYE SE. - ARBORÉTUM - HERÉNY SE.
2010.10.03. Vasárnap 13:30 HORVÁTZSIDÁNY SC. - VÁT SE.
2010.10.03. Vasárnap 16:00 KŐSZEGHEGYALJA SC - GENCSAPÁTI KSE
2010.10.03. Vasárnap 16:00 CSEPREGI SE - VASSURÁNY SE
2010.10.03. Vasárnap 16:00 NEMESBŐDI SE. - BOZSOK SE
2010.10.03. Vasárnap 16:00 BUCSU KSK. - VASSZILVÁGY SE.

9. forduló    
2010.10.10. Vasárnap 13:30 BOZSOK SE - CSEPREGI SE
2010.10.10. Vasárnap 13:30 GENCSAPÁTI KSE - ACSÁD - MESZLEN SE.
2010.10.10. Vasárnap 13:30 VASSZILVÁGY SE. - HORVÁTZSIDÁNY SC.
2010.10.10. Vasárnap 13:30 VÁT SE. - PERENYE SE.
2010.10.10. Vasárnap 16:00 VASSURÁNY SE - CÁK SE.
2010.10.10. Vasárnap 16:00 VASASSZONYFA SE. - KŐSZEGHEGYALJA SC
2010.10.10. Vasárnap 16:00 ARBORÉTUM - HERÉNY SE. - NEMESBŐDI SE.

10. forduló    
2010.10.17. Vasárnap 12:30 ACSÁD - MESZLEN SE. - VASASSZONYFA SE.
2010.10.17. Vasárnap 12:30 KŐSZEGHEGYALJA SC - VASSURÁNY SE
2010.10.17. Vasárnap 12:30 CSEPREGI SE - ARBORÉTUM - HERÉNY SE.
2010.10.17. Vasárnap 12:30 NEMESBŐDI SE. - VÁT SE.
2010.10.17. Vasárnap 15:00 CÁK SE. - BOZSOK SE
2010.10.17. Vasárnap 15:00 PERENYE SE. - VASSZILVÁGY SE.
2010.10.17. Vasárnap 15:00 HORVÁTZSIDÁNY SC. - BUCSU KSK.

11. forduló    
2010.10.24. Vasárnap 11:30 VASSURÁNY SE - ACSÁD - MESZLEN SE.
2010.10.24. Vasárnap 11:30 VASASSZONYFA SE. - GENCSAPÁTI KSE
2010.10.24. Vasárnap 11:30 BUCSU KSK. - PERENYE SE.
2010.10.24. Vasárnap 11:30 ARBORÉTUM - HERÉNY SE. - CÁK SE.
2010.10.24. Vasárnap 14:00 BOZSOK SE - KŐSZEGHEGYALJA SC
2010.10.24. Vasárnap 14:00 VASSZILVÁGY SE. - NEMESBŐDI SE.
2010.10.24. Vasárnap 14:00 VÁT SE. - CSEPREGI SE

12. forduló    
2010.10.31. Vasárnap 11:30 GENCSAPÁTI KSE - VASSURÁNY SE
2010.10.31. Vasárnap 11:30 CÁK SE. - VÁT SE.
2010.10.31. Vasárnap 11:30 PERENYE SE. - HORVÁTZSIDÁNY SC.
2010.10.31. Vasárnap 14:00 ACSÁD - MESZLEN SE. - BOZSOK SE
2010.10.31. Vasárnap 14:00 KŐSZEGHEGYALJA SC - ARBORÉTUM - HERÉNY SE.
2010.10.31. Vasárnap 14:00 CSEPREGI SE - VASSZILVÁGY SE.
2010.10.31. Vasárnap 14:00 NEMESBŐDI SE. - BUCSU KSK.

13. forduló    
2010.11.07. Vasárnap 11:30 BOZSOK SE - GENCSAPÁTI KSE
2010.11.07. Vasárnap 11:30 BUCSU KSK. - CSEPREGI SE
2010.11.07. Vasárnap 11:30 VASSZILVÁGY SE. - CÁK SE.
2010.11.07. Vasárnap 11:30 VÁT SE. - KŐSZEGHEGYALJA SC
2010.11.07. Vasárnap 14:00 VASSURÁNY SE - VASASSZONYFA SE.
2010.11.07. Vasárnap 14:00 HORVÁTZSIDÁNY SC. - NEMESBŐDI SE.
2010.11.07. Vasárnap 14:00 ARBORÉTUM - HERÉNY SE. - ACSÁD - MESZLEN SE.

14. forduló    
2010.11.14. Vasárnap 13:00 VASASSZONYFA SE. - BOZSOK SE
2010.11.14. Vasárnap 13:00 GENCSAPÁTI KSE - ARBORÉTUM - HERÉNY SE.
2010.11.14. Vasárnap 13:00 ACSÁD - MESZLEN SE. - VÁT SE.
2010.11.14. Vasárnap 13:00 KŐSZEGHEGYALJA SC - VASSZILVÁGY SE.
2010.11.14. Vasárnap 13:00 CÁK SE. - BUCSU KSK.
2010.11.14. Vasárnap 13:00 CSEPREGI SE - HORVÁTZSIDÁNY SC.
2010.11.14. Vasárnap 13:00 NEMESBŐDI SE. - PERENYE SE.

15. forduló    
2010.11.21. Vasárnap 13:00 BOZSOK SE - VASSURÁNY SE
2010.11.21. Vasárnap 13:00 PERENYE SE. - CSEPREGI SE
2010.11.21. Vasárnap 13:00 HORVÁTZSIDÁNY SC. - CÁK SE.
2010.11.21. Vasárnap 13:00 BUCSU KSK. - KŐSZEGHEGYALJA SC
2010.11.21. Vasárnap 13:00 VASSZILVÁGY SE. - ACSÁD - MESZLEN SE.
2010.11.21. Vasárnap 13:00 VÁT SE. - GENCSAPÁTI KSE
2010.11.21. Vasárnap 13:00 ARBORÉTUM - HERÉNY SE. - VASASSZONYFA SE.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!