2010.09.05. 18:15

Megyei III.osztály, Dél: ikszelt a Rábatöttös Csempeszkopácson, ötöt kapott a Nárai (tudósításokkal frissítve)

Nem bírt a Csempeszkopáccsal a Rábatöttös a megyei III. osztály Déli-csoportjában, továbbra sem megy a Nárainak, a Focisuli pedig otthon kapott leckét a labdarúgásból Oszkótól.

Csempeszkopács-Rábatöttös 1-1 (1-0). - Csempeszkopács, 70 néző, vezette: Hende Zs.
A lelkesen játzó hazaiak az első félidőben eldönthették volna a mérkőzés sorsát. A vendégek örülhettek az iksznek. - Gólszerzők:  Tóth Gy., illetve Kovács K.

Alsóújlak-Sorkifalud-Gyanógeregye 1-2 (0-2). - Alsóújlak, 50 néző, vezette: Kendik.
A helyzeteit jobban kihasználó csapat nyert. - Gólszerzők: Tánczos, illetve Szűcs J., Szűcs R.

Szombathelyi Focisuli-Oszló-Győrvár 2-8 (0-5). - Szombathely, Városligeti pálya,  20 néző, vezette:  Sipos.
A hazaiak az első félidőben eldöntötték a találkozót. - Gólszerzők:  Balogh 2, illetve Barbalits 5, Járfás 2, Balázs.

Telekes-Gersekarát 1-3 (1-2). - Telekes, 100 néző, vezette: Janzsó.
Jó iramú, változatos játékot hozó szomszédvári rangadóm a hazai játékosokból hiányzott a higgadtság, és kihagyták a jobbnál jobb helyzeteiket. A vendégek pedig könyörtelenül kihasználták lehetőségeiket.  - Gólszerzők: Ali, illetve Babos, Robán, Kovács T.

Nemeskolta-Sorokpolány 3-3 (1-1). - Nemeskolta, 100 néző, vezette: Hegedüs (Hende).
A futball gyönyörűjáték, de van, akiknek háború... - Gólszerzők: Nyúl B. 2, Dala, illetve Giczi, Kolompár, Turkovics.

Rábahidvég-Nárai 5-0 (3-0). - Rábahidvég, 60 néző, vezette:  Gaál.
A kihagyott vendég 11-es után magabiztos hazai siker született. - Gólszerzők: Ujhelyi 2, Nagy G., Horváth E., Boda G. -  Jók: Nagy G., Varga N. (Rábahidvég).

Az 5. forduló programja. Szeptember 12., vasárnap, 14.30:  Rábatöttös-Nemeskolta, Oszkó-Győrvár-Alsóújlak, Zanat-Focisuli. 17.00: Sorkifalud-Gyanógeregye-Rábahidvég, Nárai-Csempeszkopács, Sorokpolány-Telekes, Gersekarát-Vaskeresztes.