Sport

2010.12.21. 03:28

Két kadett kosárcsapat a főtáblán

Az országos kadett fiú kosárlabda-bajnokság alapszakaszából a Falco KC/A és a Körmend csapata is főtáblára jutott.

Vastag Nándor

Falco KC Szombathely/A- Zalakerámia-ZTE KK/A 79-50 (26-10, 28-7, 12-16, 13-17). - Körmend, rájátszás a Nyugat-dunántúli csoport 1-6. helyéért, 3. torna, vezette: Szalai, Szájer.

Falco: Popgyákunik 5, Váradi B. 20/3, Bazsó 14, Perl 14, Kisőrsi 2. Csere: Marics 4, Németh P. 8, Zábó 10/3, Abtoni 2, Kovács -. Edző: Váradi Attila.

Soproni Tigrisek-Körmendi Törpördögök 48-92 (15-19, 7-33, 16-19, 10-21). - Vezette: Benedek, Szájer.

Körmend: Palánk 14/6, Kántor 21, Földes 12, Pungor Sz. 18/6, Golomán 6. Csere: Németh A. 14, Papp 2, Zombori 4, Kacskó -, Csépke 1. Edző: Szalai János, Patonay Ádám.

Falco KC/A-Körmend 92-62 (24-21, 28-13, 15-10, 25-18). - Vezette: Benedek, Szalai.

Falco KC Szombathely/A- Zalakerámia-ZTE KK/A 79-50 (26-10, 28-7, 12-16, 13-17). - Körmend, rájátszás a Nyugat-dunántúli csoport 1-6. helyéért, 3. torna, vezette: Szalai, Szájer.

Falco: Popgyákunik 5, Váradi B. 20/3, Bazsó 14, Perl 14, Kisőrsi 2. Csere: Marics 4, Németh P. 8, Zábó 10/3, Abtoni 2, Kovács -. Edző: Váradi Attila.

Soproni Tigrisek-Körmendi Törpördögök 48-92 (15-19, 7-33, 16-19, 10-21). - Vezette: Benedek, Szájer.

Körmend: Palánk 14/6, Kántor 21, Földes 12, Pungor Sz. 18/6, Golomán 6. Csere: Németh A. 14, Papp 2, Zombori 4, Kacskó -, Csépke 1. Edző: Szalai János, Patonay Ádám.

Falco KC/A-Körmend 92-62 (24-21, 28-13, 15-10, 25-18). - Vezette: Benedek, Szalai.

Falco: Popgyákunik 5, Váradi B. 20/3, Bazsó 14, Perl 14, Kisőrsi 2. Csere: Marics 4, Németh P. 8, Zábó 10/3, Abtoni 2, Kovács -. Edző: Váradi Attila.

Soproni Tigrisek-Körmendi Törpördögök 48-92 (15-19, 7-33, 16-19, 10-21). - Vezette: Benedek, Szájer.

Körmend: Palánk 14/6, Kántor 21, Földes 12, Pungor Sz. 18/6, Golomán 6. Csere: Németh A. 14, Papp 2, Zombori 4, Kacskó -, Csépke 1. Edző: Szalai János, Patonay Ádám.

Falco KC/A-Körmend 92-62 (24-21, 28-13, 15-10, 25-18). - Vezette: Benedek, Szalai.

Falco: Popgyákunik 5, Váradi B. 20/3, Bazsó 14, Perl 14, Kisőrsi 2. Csere: Marics 4, Németh P. 8, Zábó 10/3, Abtoni 2, Kovács -. Edző: Váradi Attila.

Soproni Tigrisek-Körmendi Törpördögök 48-92 (15-19, 7-33, 16-19, 10-21). - Vezette: Benedek, Szájer.

Körmend: Palánk 14/6, Kántor 21, Földes 12, Pungor Sz. 18/6, Golomán 6. Csere: Németh A. 14, Papp 2, Zombori 4, Kacskó -, Csépke 1. Edző: Szalai János, Patonay Ádám.

Falco KC/A-Körmend 92-62 (24-21, 28-13, 15-10, 25-18). - Vezette: Benedek, Szalai.

Soproni Tigrisek-Körmendi Törpördögök 48-92 (15-19, 7-33, 16-19, 10-21). - Vezette: Benedek, Szájer.

Körmend: Palánk 14/6, Kántor 21, Földes 12, Pungor Sz. 18/6, Golomán 6. Csere: Németh A. 14, Papp 2, Zombori 4, Kacskó -, Csépke 1. Edző: Szalai János, Patonay Ádám.

Falco KC/A-Körmend 92-62 (24-21, 28-13, 15-10, 25-18). - Vezette: Benedek, Szalai.

Soproni Tigrisek-Körmendi Törpördögök 48-92 (15-19, 7-33, 16-19, 10-21). - Vezette: Benedek, Szájer.

Körmend: Palánk 14/6, Kántor 21, Földes 12, Pungor Sz. 18/6, Golomán 6. Csere: Németh A. 14, Papp 2, Zombori 4, Kacskó -, Csépke 1. Edző: Szalai János, Patonay Ádám.

Falco KC/A-Körmend 92-62 (24-21, 28-13, 15-10, 25-18). - Vezette: Benedek, Szalai.

Körmend: Palánk 14/6, Kántor 21, Földes 12, Pungor Sz. 18/6, Golomán 6. Csere: Németh A. 14, Papp 2, Zombori 4, Kacskó -, Csépke 1. Edző: Szalai János, Patonay Ádám.

Falco KC/A-Körmend 92-62 (24-21, 28-13, 15-10, 25-18). - Vezette: Benedek, Szalai.

Körmend: Palánk 14/6, Kántor 21, Földes 12, Pungor Sz. 18/6, Golomán 6. Csere: Németh A. 14, Papp 2, Zombori 4, Kacskó -, Csépke 1. Edző: Szalai János, Patonay Ádám.

Falco KC/A-Körmend 92-62 (24-21, 28-13, 15-10, 25-18). - Vezette: Benedek, Szalai.

Falco KC/A-Körmend 92-62 (24-21, 28-13, 15-10, 25-18). - Vezette: Benedek, Szalai.

Falco KC/A-Körmend 92-62 (24-21, 28-13, 15-10, 25-18). - Vezette: Benedek, Szalai.

Falco: Popgyákunik 5/3, Váradi B. 61/21, Bazsó 5, Perl 14, Kisőrsi -. Csere: Kovács 2, Marics -, Németh P. 2, Zábó 3/3, Antoni -.

Körmend: Palánk 3/3, Kántor 11/6, Földes 22/6, Pungor Sz. 9/3, Golomán 13. Csere: Németh A. 4, Csépke -.

Végeredmény (6 csapat): 1. Falco KC/A 12 pont, 2. Körmend 10.

A Falco KC/B együttese a Közép-dunántúli csoport utolsó két tornáján csak egy győzelmet jegyzett, így nem sikerült kiharcolnia a továbbjutást.

Falco KC/B-Ifjú Sólymok KSE-Albacomp DKKS/A 67-89 (13-16, 17-33, 26-22, 11-18). - Pápa, a Közép-dunántúli csoport 3. tornája, vezette: Prieger, Kiss.

Falco: Kelemen 19/3, Kozma M. 14, Nagy B. 15, Berényi 4, Gábor 1. Csere: Kiss K. 4, Galambos Mátyás -, Széles -, Somogyi P. 1, Piskás -, Ajkay 9, Csonka -. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Svajda Gábor.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Körmend: Palánk 3/3, Kántor 11/6, Földes 22/6, Pungor Sz. 9/3, Golomán 13. Csere: Németh A. 4, Csépke -.

Végeredmény (6 csapat): 1. Falco KC/A 12 pont, 2. Körmend 10.

A Falco KC/B együttese a Közép-dunántúli csoport utolsó két tornáján csak egy győzelmet jegyzett, így nem sikerült kiharcolnia a továbbjutást.

Falco KC/B-Ifjú Sólymok KSE-Albacomp DKKS/A 67-89 (13-16, 17-33, 26-22, 11-18). - Pápa, a Közép-dunántúli csoport 3. tornája, vezette: Prieger, Kiss.

Falco: Kelemen 19/3, Kozma M. 14, Nagy B. 15, Berényi 4, Gábor 1. Csere: Kiss K. 4, Galambos Mátyás -, Széles -, Somogyi P. 1, Piskás -, Ajkay 9, Csonka -. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Svajda Gábor.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Végeredmény (6 csapat): 1. Falco KC/A 12 pont, 2. Körmend 10.

A Falco KC/B együttese a Közép-dunántúli csoport utolsó két tornáján csak egy győzelmet jegyzett, így nem sikerült kiharcolnia a továbbjutást.

Falco KC/B-Ifjú Sólymok KSE-Albacomp DKKS/A 67-89 (13-16, 17-33, 26-22, 11-18). - Pápa, a Közép-dunántúli csoport 3. tornája, vezette: Prieger, Kiss.

Falco: Kelemen 19/3, Kozma M. 14, Nagy B. 15, Berényi 4, Gábor 1. Csere: Kiss K. 4, Galambos Mátyás -, Széles -, Somogyi P. 1, Piskás -, Ajkay 9, Csonka -. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Svajda Gábor.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Végeredmény (6 csapat): 1. Falco KC/A 12 pont, 2. Körmend 10.

A Falco KC/B együttese a Közép-dunántúli csoport utolsó két tornáján csak egy győzelmet jegyzett, így nem sikerült kiharcolnia a továbbjutást.

Falco KC/B-Ifjú Sólymok KSE-Albacomp DKKS/A 67-89 (13-16, 17-33, 26-22, 11-18). - Pápa, a Közép-dunántúli csoport 3. tornája, vezette: Prieger, Kiss.

Falco: Kelemen 19/3, Kozma M. 14, Nagy B. 15, Berényi 4, Gábor 1. Csere: Kiss K. 4, Galambos Mátyás -, Széles -, Somogyi P. 1, Piskás -, Ajkay 9, Csonka -. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Svajda Gábor.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

A Falco KC/B együttese a Közép-dunántúli csoport utolsó két tornáján csak egy győzelmet jegyzett, így nem sikerült kiharcolnia a továbbjutást.

Falco KC/B-Ifjú Sólymok KSE-Albacomp DKKS/A 67-89 (13-16, 17-33, 26-22, 11-18). - Pápa, a Közép-dunántúli csoport 3. tornája, vezette: Prieger, Kiss.

Falco: Kelemen 19/3, Kozma M. 14, Nagy B. 15, Berényi 4, Gábor 1. Csere: Kiss K. 4, Galambos Mátyás -, Széles -, Somogyi P. 1, Piskás -, Ajkay 9, Csonka -. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Svajda Gábor.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

A Falco KC/B együttese a Közép-dunántúli csoport utolsó két tornáján csak egy győzelmet jegyzett, így nem sikerült kiharcolnia a továbbjutást.

Falco KC/B-Ifjú Sólymok KSE-Albacomp DKKS/A 67-89 (13-16, 17-33, 26-22, 11-18). - Pápa, a Közép-dunántúli csoport 3. tornája, vezette: Prieger, Kiss.

Falco: Kelemen 19/3, Kozma M. 14, Nagy B. 15, Berényi 4, Gábor 1. Csere: Kiss K. 4, Galambos Mátyás -, Széles -, Somogyi P. 1, Piskás -, Ajkay 9, Csonka -. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Svajda Gábor.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco KC/B-Ifjú Sólymok KSE-Albacomp DKKS/A 67-89 (13-16, 17-33, 26-22, 11-18). - Pápa, a Közép-dunántúli csoport 3. tornája, vezette: Prieger, Kiss.

Falco: Kelemen 19/3, Kozma M. 14, Nagy B. 15, Berényi 4, Gábor 1. Csere: Kiss K. 4, Galambos Mátyás -, Széles -, Somogyi P. 1, Piskás -, Ajkay 9, Csonka -. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Svajda Gábor.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco KC/B-Ifjú Sólymok KSE-Albacomp DKKS/A 67-89 (13-16, 17-33, 26-22, 11-18). - Pápa, a Közép-dunántúli csoport 3. tornája, vezette: Prieger, Kiss.

Falco: Kelemen 19/3, Kozma M. 14, Nagy B. 15, Berényi 4, Gábor 1. Csere: Kiss K. 4, Galambos Mátyás -, Széles -, Somogyi P. 1, Piskás -, Ajkay 9, Csonka -. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Svajda Gábor.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco: Kelemen 19/3, Kozma M. 14, Nagy B. 15, Berényi 4, Gábor 1. Csere: Kiss K. 4, Galambos Mátyás -, Széles -, Somogyi P. 1, Piskás -, Ajkay 9, Csonka -. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Svajda Gábor.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco: Kelemen 19/3, Kozma M. 14, Nagy B. 15, Berényi 4, Gábor 1. Csere: Kiss K. 4, Galambos Mátyás -, Széles -, Somogyi P. 1, Piskás -, Ajkay 9, Csonka -. Edző: Váradiné Szarka Ildikó, Svajda Gábor.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Pápa-Falco KC/B 74-69 (16-19, 11-17, 24-14, 23-19). - Vezette: Prieger, Mosonyi.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 11/3, Nagy B. 9/3, Berényi 16, Gábor 21. Csere: Kiss -, Galambos Mátyás -, Széles 1, Somogyi P. 3, Puskás -, Ajkay 4, Csonka -.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco KC/B-Flextronics 127-11 (32-2, 36-1, 34-6, 25-2). - Sárvár, a Közép-dunántúli csoport 4. tornája, vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco: Nagy M. 16, Németh Bence 12, Galambos Mátyás 20, Somogyi P. 14/3, Szombath 24. Csere: Zsámár 6, Veres 21, Puskás 10, Németh Bálint 4.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Soproni SI/A-Falco KC/B 73-52 (23-11, 18-9, 16-16, 16-16). - Vezette: Dokmanovics, Szoó.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Falco: Kelemen 4, Kozma M. 3, Nagy B. 2, Berényi 12, Gábor 18. Csere: Nagy M. -, Galambos Mátyás 5/3, Németh Bence 6, Somogyi P. 2, Puskás -, Ajkay -, Szombath -.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Végeredmény (9 csapat): 1. Soproni SI/A 16 pont, 2. Albacomp/A 15, 6. Falco KC/B 11.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!