2011.03.22. 12:09

Futsal NB II.: a finisben ziccert hibáztak Jágerék - Vasas-Haladás 2:2

Csupán eggyel tudta gyarapítani pontjai számát a listavezető Admirál futsalcsapata a Vasas otthonában

Gergácz Zoltán

Vasas-  Admirál-Haladás VSE 2-2 (1-0).  Budapest, NB II-es futsalmérkőzés, vezette: Kömpf, Herbály.
Admirál: Németh K. - Bagó, Czeglédi, Németh P., Jáger. Csere: Heinrich, Bánfalvi A., Kővári, Neczpál, Polgár, Kratochwill. Edző: Pálmay Tamás.

Az élen álló és tartalékos vasi gárdának nem feküdt a műanyag borítású pálya, valamint a késői, 21 órás kezdés. Az alsó régióban tanyázó hazai alakulat nemcsak alaposan felszívta magát, de rendkívül fegyelmezetten is játszott, és a 6. percben megszerezte a vezetést. A vasiaknak Neczpál révén csak a 27. percben sikerült egalizálniuk az állást.

Ezt követően nyomás alatt tartották a Vasas kapuját a vasiak - három kapufát lőttek és Bagó révén a 36. percben a vezetést is megszerezték. Ám két perccel később egy eladott labda után egyenlített a hazai együttes. Az utolsó percben ziccert hibázott a listavezető, így értékes két pontot vesztve be kellett érnie a döntetlennel. - Gólszerzők: Neczpál, Bagó.