2011.03.27. 19:08

Megyei II. osztály, Sárvári-csoport: tart a versenyfutás az élen, nagyon kikapott a Kenyeri Ölbőn (tudósításokkal frissítve)

Mindkét élen álló csapat győzött a megyei II. osztály Sárvári-csoportjában: az Uraiújfalu Szelestéről, míg a Gérce a Haladástól hozta el a három pontot. Az ősszel remekül szereplő Kenyeri Ölbőn kapott egy súlyos sallert (5:1) a hazaiaknak, míg a Bő az utolsó percekben fordított a Mersevát ellen. Az alsó régióban a Bozzai kilencet szórt a Rábasömjénnek.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

SZELESTE-PÓSFA - URAIÚJFALU  1:2 (0:2). - Szeleste, 100 néző, v.: Horváth Árpád.
A jó iramú meccsen a helyzeteiket kihagyó szelesteiek rászolgáltak volna az egy pontra a szervezetten futballozó Uraiújfalu ellen. - Gól: Szakály B. 52.p. ill. Varga G. 41.p., Pungor P. 45.p.. - Jók: Mersich, Nagy Z., Farkas T., ill. Illés, Szár, Gallan I., Gallen A. - Ifi: 0-1.

HALADÁS VSE - GÉRCE - VÁSÁROSMISKE 0:1 (0:1). - Szombathely, 50 néző, vezette:
Zsirai.
A kiegyenlített, jó iramú mérkőzésen a Haladás nem érdemelt vereséget. - Gól: Asbóth I. 36.p.  - Jók: Gecse, Szíj, Devecseri M., Kajtár, ill. Horváth P., Naszádos, Harcsár R., Teveli. - Ifi: 4-1.

JÁKFA - OSTFFYASSZONYFA  2:2  (2:0). - Jákfa, 60 néző, vezette:
Kedves.
A házigazda 2-0 után eldönthette volna a mérkőzést, ám a vendégek az utolsó percben kiegyenlítettek. - Gól: Varga D. 12.p., Mesterházi 16.p. illetve Eőry I. 85.p., Vörös E. 90.p.
Kiállítva: Vass A. (Ostffyasszonyfa) 72.p. - Jók: Rövid, Szabó A., ill. Bognár.  Kiállítva: Vass (Ostffyasszonyfa). - Ifi: 4-1.

ÖLBŐ  - KENYERI  5:1  (2:1). - Ölbő, 50 néző, vezette: Hegedűs.
Az ölbői csapat  melyben mindenki jól teljesített  ilyen arányban is teljesen megérdemelten nyert a mezőnyben jól adogató, de a kapura veszélytelen ellenfelével szemben. - Gól: Sümegi L. 3 (15., 70., 85.p.), Szele Z. 30.p., Czitkovics G. 68. p illetve Németh G. 26.p

SITKE - SIMASÁG  2:4  (2:1). - Site, 30 néző, vezette:
Monostori.
A támadásban és védekezésben is többet hibázó hazaiak ellen megérdemelten nyert a Simaság, melyben mindenki jól játszott. - Gól: Döbröntei 26.p., Ádám 40.p. illetve Polgár T. 20.p., Molnár D. 2 (48., 60.p.), Büki Cs. 80.p. - Ifi: 3:3.

HEGYHÁT SE SÓTONY - CSÉNYE   1:3 (1:1). - Sótony, 30 néző, v.:
Horváth Ádám.
A helyzeteit jobban kihasználó, szerencsésebb csapat győzött. - Gól:
Szalai T. 38.p. illetve Vajda Zs. 44.p., Máhr P. 2 (58., 66.p). - Jók: Czinder, Kovács, Pados D., ill. Máhr, Nedeczky, Vajda.  Ifi: 0-7.

BŐ - MERSEVÁT 2:1 (0:1). - Bő, 50 néző.
Az első félidő nagy bői fölénye ellenére a Mersevát  melyben mindenki jó teljesítmény nyújtott  szerzett vezetést, majd a hazaiak csak a hajrában, a 88. és a 89. percben lőtt gólokkal forítottak. - Gól:
Marton G. 88.p., Vadász T. 89.p. illetve Horváth T. 36.p. - Jók: Pikács, Zugonics, Vadász T., Baráth I. (Bő). - Ifi: 1-4.

Bozzai-Rábasömjén 9-2 (3-0).  - Bozzai, 30 néző, v.: Csuk.
Lassan ébredeznek téli ámukból a hazai gólfelelősök. - G.: Bakonyi 3, Cseresznyák 2, Séfer 2, Süle 2, ill. Klatz, Kóbor. - Ifi: 3-0.

A 20. forduló. Szombat 16.00: Gérce-Jákfa. Vasárnap, 15.30: Ostffyasszonyfa-Szeleste, Simaság-Haladás, Mersevát-Bozzai, Kenyeri-Bő, Uraiújfalu-Hegyhát, Csénye-Ölbő, Rábasömjén-Sitke.