2011.05.11. 02:28

Gyermek röplabda-bajnokság: hetedik a Sportiskola

Hetedik lett az országos gyermek röplabda-bajnokságban a Szombathelyi Sportiskola lánycsapata.

A lány röplabdázók országos gyermek bajnoksága (OGYB) elődöntőjének második tornáját Gödöllőn vívta a Szombathelyi Sportiskola Bedőcs Gergely által felkészített csapata. Az első fordulóhoz hasonlóan a Kaposvár, a Gödöllő és a TFSE-Központi RA volt az ellenfél. A körmérkőzés után az első két helyezett kvalifikálhatta magát az országos hatos döntőbe. Miután a kaposváriaktól kikaptak, a szombathelyieknek már nem maradt esélye a továbbjutásra. KASI USE-BITT KNRC- Szombathelyi Sportiskola 3:0 (16, 16, 21). A gödöllőiekkel a szombathelyi tornához hasonlóan szoros meccset vívtak a vasiak, de nem termett nekik babér. TEVA Gödöllői RC-Szombathelyi Sportiskola 3:0 (16, 24, 24). A legjobb játékot ismét a KRA ellen mutatták a sportiskolások, s ez szettgyőzelemben mutatkozott meg. TFSE-ASaH Line-KRA- Szombathelyi Sportiskola 3:1 (12, -22, 15, 18). Az idei OGYB küzdelmeit összesítésben a hetedik helyen zárta a szombathelyi együttes, amelyből végig kiemelkedően teljesített Takács Doroti, Molnár Margaréta és Suhaj Veronika.