2011.05.09. 13:24

Megyei II. osztály, Sárvári-csoport: merseváti bravúr a Kenyeri ellen (tudósításokkal frissítve)

A megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság Sárvári-csoportjában meglepetésre a kilencedik Mersevát 1:0-ra legyőzte a negyedik Kenyerit.

Vastag Nándor

MersevátKenyeri 1-0 (1-0).  Mersevát, 100 néző, vezette: Szakos.
A jó iramú mérkőzésen megérdemelt a házigazda  melynél  mindenki jól teljesített  sikere. - Gólszerző: Gáncs. - Kiállítva: Fűzfa (Mersevát).  Ifi: 3-3.

Haladás VSE U18-Hegyhát SE Sótony 6-0 (3-0). - Szombathely, 80 néző, v
.: László.
Könnyed játékkal magabiztos hazai győzelem született a sportszerű rivális ellen. - G.: Kajtár 2, Mersits 2, Lukács, Gergó. - Jók: Gergó, Kajtár, Mersits, Gecse, Baranyai, ill. Pados.  Ifi: 16-1.

Sitke Sárvári Security Ostffyasszonyfa 3-3 (2-1).  - Sitke, 70 néző, v
.: Hegedűs.
A változatos meccsen a második félidőben fölényben játszó, az utolsó percben büntetőt hibázó vendégek győzelme nem lett volna érdemtelen. - G.:Ruzsics, Németh, Ádám, ill. Papp Á., Papp B., Eőry D. - Jók: Varga, Németh, Ruzsics, ill. Glavánovics, Nagy, Vass. - Ifi: 6-2.

Bő-Jákfa 2-1 (1-0). - Bő, 70 néző, v
.: Mórocz.
A betegségek miatt felforgatott bői együttes sok hibával játszott, de a három pontot Pikács kapus segítségével sikerült megszereznie. - G.: Varga, Marton Zs., ill. Mesterházi. - Jók: Pikács (a mezőny legjobbja), Szitkay, Varga, Molnár, Vadász T., ill. Fehér, Rövid. - K.: Mesterházi, Csontos (Jákfa). - Ifi: 1-2.

Simaság-Uraiújfalu 1-4 (1-1). - Simaság, 70 néző, v
.: Horváth Ádám.
Megérdemelt vendéggyőzelem a tartalékos hazaiak ellen. - G.: Molnár, ill. Varga G., Kiss, Sándor, Lónay. - Jók: Illés, Lónay, Kiss, Tóth-Toki (Uraiújfalu). - K.: Farkas (Simaság). - Ifi: 2-0.

Őlbő-Szeleste-Pósfa 1-0 (1-0). - Ölbő, 200 néző, v
.: Tóth Z.
A házigazda  melynél mindenki jól teljesített  az egész meccsen mezőnyfölényben játszva helyzetek sokaságát puskázta el, de egy bombagóllal megszerezte a győzelmet.  - G.: Kovács T. - Jók: Kovács M., Burkon, Nagy, Farkas T. (Szeleste). -  Ifi: 1-1.

Rábasömjén-Csénye 0-2 (0-0). - Rábasömjén, 40 néző, v.: Figerl.
A hazai csapat nem érdemelt vereséget. - G.: Máhr, Müller. - Jók: Máhr, Szabó R., Horváth Gy. (Csénye). - Ifi: 1-9.

Bozzai-Gérce-Vásárosmiske 0-3. - A Bozzai munkahelyi elfoglaltság és sérülések miatt nem tudott kiállni.

18. forduló: Haladás U18-Sitke 3-0. - A Sitke munkahelyi elfoglaltság miatt nem tudott kiállni.

A 26. forduló. Május 14., szombat 16.30: Ostffyasszonyfa-Simaság. 15., vasárnap, 16.30: Gérce-Sitke, Kenyeri-Haladás, Uraiújfalu-Rábasömjén, Jákfa-Bozzai, Szeleste-Bő, Csénye-Mersevát, Hegyhát-Őlbő.