2011.05.21. 02:27

Sprint duatlon: két ob-ezüst

Két ezüstérmet szereztek és két aranyjelvényes minősítést értek el a SZoESE versenyzői a duatlon sprint országos bajnokságon.

Gergácz Zoltán

Ifjúsági leány kategóriában - 5 és 2,5 km-es futás, 20 km kerékpározás - 21-en mérettettek meg. Cserjési Zoé futásban az első etapot a 15. helyen zárta, majd jó kerékpározással feljött a nyolcadik helyre, amit a futás második távján sikerült is megtartania. Ideje 1:10:22 óra. A fiúknál Kívés Bendegúz az első futásban a leggyorsabbnak bizonyult, majd kerékpározásban visszaesett a 7. helyre. Második futása szintén jól sikerült, s 58:41 perces idővel a dobogó második fokára állhatott fel. Ugyancsak ezüstérmet szerzett a senior II. kategóriában Mesterné dr. Temesi Zsuzsa, ideje 1:19:15. Cserjési és Kívés egyaránt aranyjelvényes szintet teljesített.