2012.03.24. 03:29

Csak három szettet adtak a Szolnoknak

A vártnál sokkal könnyebben nyert, valósággal lehengerelte a tabella tizedik helyén álló ellenfelét a CVSE-Swietelsky-Wewalka extraligás asztalitenisz-csapata.

Páros: Fazekas, Kriston-Szudi, Lukács 3:0 (4, 8, 5). Egyéni. 1. forduló: Kriston-Molnár 3:0 (4, 7, 6), Szita-Lukács 3:1 (-12, 7, 9, 3), Fazekas-Szudi 3:0 (3, 7, 7). A Füzest helyettesítő fiatal Molnárt hamar elintézte Kriston. Szita Lukács elleni meccsének csak az eleje volt szoros. Fazekas az ob-n vért izzadva 4:3-ra tudta csak legyőzni Szudit, most azonban könnyedén (4-0). 2. forduló: Kriston- Lukács 3:0 (5, 4, 7), Fazekas-Molnár 3:0 (3, 6, 5), Szita-Szudi 3:2 (9, -7, 8, -7, 5). A két ifjúsági válogatott csatájából ezúttal a jobban összpontosító Szita került ki győzetesen (7-0). 3. forduló: Fazekas- Lukács 3:0 (3, 6, 7), Kriston- Szudi 3:0 (6, 7, 8), Szita-Molnár 3:0 (5, 7, 3). Hamar lezárták a meccset a celliek (10-0).

Ősszel csak 7-3-ra tudott nyerni a CVSE Szolnokon, ám ezúttal lehengerelte ellenfelét a listavezető, bajnoki címvédő celli csapat. Győztek: Fazekas 3, Kriston 3, Szita, 3, Fazekas-Kriston.

A jövő héten ismét két extraligás mérkőzés vár Fazekasékra. Március 28-án, szerdán Pécsre utaznak egy elmaradt meccset pótolni, 30-án, pénteken viszont - az utolsó hazai bajnokin - a harmadik helyen álló Félegyházát fogadják.