2012.03.14. 03:29

Ötödik a CVSE

Akárcsak a helyosztó első, csehországi találkozóján, a hazai visszavágón is magabiztosan győzte le prágai ellenfelét a CVSE asztalitenisz-csapata, amely ezzel az ötödik helyet szerezte meg a 2011/2012-es Szuperliga-sorozatban.

Páros: Fazekas, Kriston- Sojka, Bardon 3:2 (6, -9, 8, 7, 5). A változatos mérkőzés döntő játszmájában már nem kegyelmeztek a celliek (1-0). Egyéni: Szita-Bardon 3:1 (8, -7, -9, -7). Jobb volt a cseh játékos (1-1). Fazekas-Vrablik 3:0 (3, 6, 8). A betegen asztalhoz álló cseh bajnok nem tudta megnehezíteni a magyar bajnok dolgát (2-1). Kriston-Sojka 3:0 (4, 6, 9). Könnyedén növelte a celli pontok számát Kriston. Ezzel el is dőlt az ötödik hely sorsa, hiszen prágában 6-2-es vasi győzelem született (3-1). Fazekas-Bardon 3:0 (8, 7, 9). A vendégek második számú játékosa a vártnál könnyebben adta meg magát Fazekasnak (4-1). Szita-Sojka 3:1 (9, -4, 3, 7). A második szettbeli lazítás után gyorsan rövidre zárta a meccset a fiatal magyar játékos (5-1). Kriston-Vrablik 3:0 (0, 0, 0). Vrablik már feleslegesnek látta kínozni magát, feladta a mérkőzést (6-1).

Bár a prágai csapat ezúttal komplettebbül tudott felállni, mint otthonában, a helyosztó első találkozóján, a celldömölkiek most is könnyedén nyertek és szerezték meg az ötödik helyezést. Győztek: Fazekas 2, Kriston 2, Szita 1, Fazekas-Kriston, illetve Bardon.