Sport

2012.06.24. 15:42

Kajak-kenu Eb: biztató eredmények a londoni ötkarikás játékok előtt

A magyar versenyzők egy-egy hivatalos és nem hivatalos aranyérmet, valamint egy ezüstöt gyűjtöttek a vasárnap délelőtti döntők során a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokságon.

MTI

A két győzelem a londoni olimpiára címvédőként készülő Kovács Katalin és a 30. születésnapját ünneplő Douchev-Janics Natasa alkotta kajakos duó, valamint a Takács Kincső, Lakatos Zsanett kenupáros nevéhez fűződött 500 m-en. Utóbbi szám ugyanakkor hivatalosan nem számít bele az összesítésbe, mivel mindössze három egység indult a döntőben. A szintén ötkarikás induló Kozák Danuta második lett K-1-ben ugyanezen a távon.

 

 

 

Az Athénban és Pekingben is bajnok Kovács, Douchev-Janics kettős hatalmasat küzdött a fináléban, s remekül versenyezve kaparintotta meg az első helyet a fehéroroszok és a lengyelek előtt. A németek egysége csupán negyedikként ért célba.

"A rajtunk nem sikerült túl jól, éreztem, hogy nincs meg bennem a kellő erő. Egyrészt a sérült könyököm és az elmúlt napok gyomorpanaszai miatt, másrészt azért, mert hetek óta keményen edzünk, készülünk. Annak ugyanakkor örültem, hogy éreztem közöttünk az összhangot. Amikor az ember nyer, akkor minden érzés pozitív, most is így érzek." - mondta a parton a kétszeres olimpiai és 31-szeres világbajnok Kovács Katalin.

 

"A rajtunk nem sikerült túl jól, éreztem, hogy nincs meg bennem a kellő erő. Egyrészt a sérült könyököm és az elmúlt napok gyomorpanaszai miatt, másrészt azért, mert hetek óta keményen edzünk, készülünk. Annak ugyanakkor örültem, hogy éreztem közöttünk az összhangot. Amikor az ember nyer, akkor minden érzés pozitív, most is így érzek." - mondta a parton a kétszeres olimpiai és 31-szeres világbajnok Kovács Katalin.

 

 

 

A tavalyi Eb-n arany-, a szegedi világbajnokságon pedig szintén ezüstérmes Kozák egészen a hajráig remekül lapátolt, vezetett, száz méterrel a cél előtt azonban elfáradt, s a németek ásza, Katrin Wagner-Augustin megelőzte. A harmadik helyen Janics Natasa sógornője, a szlovén Spela Ponomarenko Janic "futott be".

"Egyáltalán nem vagyok csalódott, hiszen kemény munkából jövök, ahhoz képest ez nem volt rossz" - nyilatkozott Kozák. "Szerintem jó úton járok. Wagner-Augustin hajrája kicsit meglepett, de szerintem verhető. Ha ő indul a németektől az olimpián, szerintem zsákba rakom."

Az olimpiai kvalifikációért is hajtó Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás és Pauman Dániel összeállítású 1000 m-es kajakos kvartett csak ötödikként ért célba, s ez azt jelenti, hogy ebben a számban még nem zárult le a londoni válogatás, ehhez ugyanis a dobogón kellett volna végeznie a hajónak.

A további 500 m-es döntőkben a Pintér Márk, Kugler Attila kajak kettes ötödik, a két éve ebben a számban Európa-bajnok Szalai Tamás (K-1), valamint Mike Róbert (C-1) és a Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs kenupáros pedig egyaránt nyolcadik lett.

Douchev-Janics duplázott, egy arany 200 m-en

A kajakos Douchev-Janics Natasa az 500 m-es páros győzelem után 200 m-en egyesben is a legjobbnak bizonyult vasárnap a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokságon. A legrövidebb távon ezt az egy érmet szerezték a magyarok. Az ebben a számban is az olimpiára készülő, éppen 30. születésnapját ünneplő Douchev-Janics - a Kovács Katalinnal aratott sikert követően - remek győzelmet aratott, tetemes hátrányt ledolgozva, nagyszerűen hajrázva diadalmaskodott. A legjobban a lengyel Marta Walczykiewicz indult a döntőben, de ő a végére elfáradt, Douchev-Janics viszont nem, s a közel egy hajóhossz hátrányból egyméteres előnyt lapátolt össze.

"Úgy ébredtem ma, hogy szeretnék jól versenyezni, és sikerült mind a két távot kiválóan leeveznem. Mindkét finálé nehéz volt, elsősorban fejben, de örülök, hogy erősebbek voltunk a riválisoknál" - nyilatkozott a szegediek háromszoros olimpiai bajnok klasszis lapátforgatója. "Az olimpiáig még rengeteget kell dolgoznunk, egy Európa-bajnokság nem hasonlítható az ötkarikás játékokhoz. De azért remélem, hogy hat hét múlva is ilyen sikeres leszek."

A többi 200 m-es számban nem állhattak dobogóra a piros-fehér-zöld színek képviselői.

A kajakosoknál a Sík Márton, Beé István duó hatodik, az újonc Szilvásy Nóra, Szabó Petra páros hetedik, Dudás Miklós (K-1) pedig nyolcadik lett a legrövidebb távon. A kenusoknál Takács Kincső és a Lantos Ádám, Nagy Péter duó a hatodik, míg a B döntőben érdekelt Horváth Gábor összesítésben 12. helyen zárt.

Aranyérmes Csay Renáta 5000 méteren, bronzérmes Noé Milán 5000 méteren

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

 

"Egyáltalán nem vagyok csalódott, hiszen kemény munkából jövök, ahhoz képest ez nem volt rossz" - nyilatkozott Kozák. "Szerintem jó úton járok. Wagner-Augustin hajrája kicsit meglepett, de szerintem verhető. Ha ő indul a németektől az olimpián, szerintem zsákba rakom."

Az olimpiai kvalifikációért is hajtó Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás és Pauman Dániel összeállítású 1000 m-es kajakos kvartett csak ötödikként ért célba, s ez azt jelenti, hogy ebben a számban még nem zárult le a londoni válogatás, ehhez ugyanis a dobogón kellett volna végeznie a hajónak.

A további 500 m-es döntőkben a Pintér Márk, Kugler Attila kajak kettes ötödik, a két éve ebben a számban Európa-bajnok Szalai Tamás (K-1), valamint Mike Róbert (C-1) és a Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs kenupáros pedig egyaránt nyolcadik lett.

Douchev-Janics duplázott, egy arany 200 m-en

A kajakos Douchev-Janics Natasa az 500 m-es páros győzelem után 200 m-en egyesben is a legjobbnak bizonyult vasárnap a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokságon. A legrövidebb távon ezt az egy érmet szerezték a magyarok. Az ebben a számban is az olimpiára készülő, éppen 30. születésnapját ünneplő Douchev-Janics - a Kovács Katalinnal aratott sikert követően - remek győzelmet aratott, tetemes hátrányt ledolgozva, nagyszerűen hajrázva diadalmaskodott. A legjobban a lengyel Marta Walczykiewicz indult a döntőben, de ő a végére elfáradt, Douchev-Janics viszont nem, s a közel egy hajóhossz hátrányból egyméteres előnyt lapátolt össze.

"Úgy ébredtem ma, hogy szeretnék jól versenyezni, és sikerült mind a két távot kiválóan leeveznem. Mindkét finálé nehéz volt, elsősorban fejben, de örülök, hogy erősebbek voltunk a riválisoknál" - nyilatkozott a szegediek háromszoros olimpiai bajnok klasszis lapátforgatója. "Az olimpiáig még rengeteget kell dolgoznunk, egy Európa-bajnokság nem hasonlítható az ötkarikás játékokhoz. De azért remélem, hogy hat hét múlva is ilyen sikeres leszek."

A többi 200 m-es számban nem állhattak dobogóra a piros-fehér-zöld színek képviselői.

A kajakosoknál a Sík Márton, Beé István duó hatodik, az újonc Szilvásy Nóra, Szabó Petra páros hetedik, Dudás Miklós (K-1) pedig nyolcadik lett a legrövidebb távon. A kenusoknál Takács Kincső és a Lantos Ádám, Nagy Péter duó a hatodik, míg a B döntőben érdekelt Horváth Gábor összesítésben 12. helyen zárt.

Aranyérmes Csay Renáta 5000 méteren, bronzérmes Noé Milán 5000 méteren

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

 

Az olimpiai kvalifikációért is hajtó Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás és Pauman Dániel összeállítású 1000 m-es kajakos kvartett csak ötödikként ért célba, s ez azt jelenti, hogy ebben a számban még nem zárult le a londoni válogatás, ehhez ugyanis a dobogón kellett volna végeznie a hajónak.

A további 500 m-es döntőkben a Pintér Márk, Kugler Attila kajak kettes ötödik, a két éve ebben a számban Európa-bajnok Szalai Tamás (K-1), valamint Mike Róbert (C-1) és a Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs kenupáros pedig egyaránt nyolcadik lett.

Douchev-Janics duplázott, egy arany 200 m-en

A kajakos Douchev-Janics Natasa az 500 m-es páros győzelem után 200 m-en egyesben is a legjobbnak bizonyult vasárnap a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokságon. A legrövidebb távon ezt az egy érmet szerezték a magyarok. Az ebben a számban is az olimpiára készülő, éppen 30. születésnapját ünneplő Douchev-Janics - a Kovács Katalinnal aratott sikert követően - remek győzelmet aratott, tetemes hátrányt ledolgozva, nagyszerűen hajrázva diadalmaskodott. A legjobban a lengyel Marta Walczykiewicz indult a döntőben, de ő a végére elfáradt, Douchev-Janics viszont nem, s a közel egy hajóhossz hátrányból egyméteres előnyt lapátolt össze.

"Úgy ébredtem ma, hogy szeretnék jól versenyezni, és sikerült mind a két távot kiválóan leeveznem. Mindkét finálé nehéz volt, elsősorban fejben, de örülök, hogy erősebbek voltunk a riválisoknál" - nyilatkozott a szegediek háromszoros olimpiai bajnok klasszis lapátforgatója. "Az olimpiáig még rengeteget kell dolgoznunk, egy Európa-bajnokság nem hasonlítható az ötkarikás játékokhoz. De azért remélem, hogy hat hét múlva is ilyen sikeres leszek."

A többi 200 m-es számban nem állhattak dobogóra a piros-fehér-zöld színek képviselői.

A kajakosoknál a Sík Márton, Beé István duó hatodik, az újonc Szilvásy Nóra, Szabó Petra páros hetedik, Dudás Miklós (K-1) pedig nyolcadik lett a legrövidebb távon. A kenusoknál Takács Kincső és a Lantos Ádám, Nagy Péter duó a hatodik, míg a B döntőben érdekelt Horváth Gábor összesítésben 12. helyen zárt.

Aranyérmes Csay Renáta 5000 méteren, bronzérmes Noé Milán 5000 méteren

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

 

A további 500 m-es döntőkben a Pintér Márk, Kugler Attila kajak kettes ötödik, a két éve ebben a számban Európa-bajnok Szalai Tamás (K-1), valamint Mike Róbert (C-1) és a Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs kenupáros pedig egyaránt nyolcadik lett.

Douchev-Janics duplázott, egy arany 200 m-en

A kajakos Douchev-Janics Natasa az 500 m-es páros győzelem után 200 m-en egyesben is a legjobbnak bizonyult vasárnap a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokságon. A legrövidebb távon ezt az egy érmet szerezték a magyarok. Az ebben a számban is az olimpiára készülő, éppen 30. születésnapját ünneplő Douchev-Janics - a Kovács Katalinnal aratott sikert követően - remek győzelmet aratott, tetemes hátrányt ledolgozva, nagyszerűen hajrázva diadalmaskodott. A legjobban a lengyel Marta Walczykiewicz indult a döntőben, de ő a végére elfáradt, Douchev-Janics viszont nem, s a közel egy hajóhossz hátrányból egyméteres előnyt lapátolt össze.

"Úgy ébredtem ma, hogy szeretnék jól versenyezni, és sikerült mind a két távot kiválóan leeveznem. Mindkét finálé nehéz volt, elsősorban fejben, de örülök, hogy erősebbek voltunk a riválisoknál" - nyilatkozott a szegediek háromszoros olimpiai bajnok klasszis lapátforgatója. "Az olimpiáig még rengeteget kell dolgoznunk, egy Európa-bajnokság nem hasonlítható az ötkarikás játékokhoz. De azért remélem, hogy hat hét múlva is ilyen sikeres leszek."

A többi 200 m-es számban nem állhattak dobogóra a piros-fehér-zöld színek képviselői.

A kajakosoknál a Sík Márton, Beé István duó hatodik, az újonc Szilvásy Nóra, Szabó Petra páros hetedik, Dudás Miklós (K-1) pedig nyolcadik lett a legrövidebb távon. A kenusoknál Takács Kincső és a Lantos Ádám, Nagy Péter duó a hatodik, míg a B döntőben érdekelt Horváth Gábor összesítésben 12. helyen zárt.

Aranyérmes Csay Renáta 5000 méteren, bronzérmes Noé Milán 5000 méteren

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

 

Douchev-Janics duplázott, egy arany 200 m-en

A kajakos Douchev-Janics Natasa az 500 m-es páros győzelem után 200 m-en egyesben is a legjobbnak bizonyult vasárnap a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokságon. A legrövidebb távon ezt az egy érmet szerezték a magyarok. Az ebben a számban is az olimpiára készülő, éppen 30. születésnapját ünneplő Douchev-Janics - a Kovács Katalinnal aratott sikert követően - remek győzelmet aratott, tetemes hátrányt ledolgozva, nagyszerűen hajrázva diadalmaskodott. A legjobban a lengyel Marta Walczykiewicz indult a döntőben, de ő a végére elfáradt, Douchev-Janics viszont nem, s a közel egy hajóhossz hátrányból egyméteres előnyt lapátolt össze.

"Úgy ébredtem ma, hogy szeretnék jól versenyezni, és sikerült mind a két távot kiválóan leeveznem. Mindkét finálé nehéz volt, elsősorban fejben, de örülök, hogy erősebbek voltunk a riválisoknál" - nyilatkozott a szegediek háromszoros olimpiai bajnok klasszis lapátforgatója. "Az olimpiáig még rengeteget kell dolgoznunk, egy Európa-bajnokság nem hasonlítható az ötkarikás játékokhoz. De azért remélem, hogy hat hét múlva is ilyen sikeres leszek."

A többi 200 m-es számban nem állhattak dobogóra a piros-fehér-zöld színek képviselői.

A kajakosoknál a Sík Márton, Beé István duó hatodik, az újonc Szilvásy Nóra, Szabó Petra páros hetedik, Dudás Miklós (K-1) pedig nyolcadik lett a legrövidebb távon. A kenusoknál Takács Kincső és a Lantos Ádám, Nagy Péter duó a hatodik, míg a B döntőben érdekelt Horváth Gábor összesítésben 12. helyen zárt.

Aranyérmes Csay Renáta 5000 méteren, bronzérmes Noé Milán 5000 méteren

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

 

A kajakos Douchev-Janics Natasa az 500 m-es páros győzelem után 200 m-en egyesben is a legjobbnak bizonyult vasárnap a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokságon. A legrövidebb távon ezt az egy érmet szerezték a magyarok. Az ebben a számban is az olimpiára készülő, éppen 30. születésnapját ünneplő Douchev-Janics - a Kovács Katalinnal aratott sikert követően - remek győzelmet aratott, tetemes hátrányt ledolgozva, nagyszerűen hajrázva diadalmaskodott. A legjobban a lengyel Marta Walczykiewicz indult a döntőben, de ő a végére elfáradt, Douchev-Janics viszont nem, s a közel egy hajóhossz hátrányból egyméteres előnyt lapátolt össze.

"Úgy ébredtem ma, hogy szeretnék jól versenyezni, és sikerült mind a két távot kiválóan leeveznem. Mindkét finálé nehéz volt, elsősorban fejben, de örülök, hogy erősebbek voltunk a riválisoknál" - nyilatkozott a szegediek háromszoros olimpiai bajnok klasszis lapátforgatója. "Az olimpiáig még rengeteget kell dolgoznunk, egy Európa-bajnokság nem hasonlítható az ötkarikás játékokhoz. De azért remélem, hogy hat hét múlva is ilyen sikeres leszek."

A többi 200 m-es számban nem állhattak dobogóra a piros-fehér-zöld színek képviselői.

A kajakosoknál a Sík Márton, Beé István duó hatodik, az újonc Szilvásy Nóra, Szabó Petra páros hetedik, Dudás Miklós (K-1) pedig nyolcadik lett a legrövidebb távon. A kenusoknál Takács Kincső és a Lantos Ádám, Nagy Péter duó a hatodik, míg a B döntőben érdekelt Horváth Gábor összesítésben 12. helyen zárt.

Aranyérmes Csay Renáta 5000 méteren, bronzérmes Noé Milán 5000 méteren

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

 

"Úgy ébredtem ma, hogy szeretnék jól versenyezni, és sikerült mind a két távot kiválóan leeveznem. Mindkét finálé nehéz volt, elsősorban fejben, de örülök, hogy erősebbek voltunk a riválisoknál" - nyilatkozott a szegediek háromszoros olimpiai bajnok klasszis lapátforgatója. "Az olimpiáig még rengeteget kell dolgoznunk, egy Európa-bajnokság nem hasonlítható az ötkarikás játékokhoz. De azért remélem, hogy hat hét múlva is ilyen sikeres leszek."

A többi 200 m-es számban nem állhattak dobogóra a piros-fehér-zöld színek képviselői.

A kajakosoknál a Sík Márton, Beé István duó hatodik, az újonc Szilvásy Nóra, Szabó Petra páros hetedik, Dudás Miklós (K-1) pedig nyolcadik lett a legrövidebb távon. A kenusoknál Takács Kincső és a Lantos Ádám, Nagy Péter duó a hatodik, míg a B döntőben érdekelt Horváth Gábor összesítésben 12. helyen zárt.

Aranyérmes Csay Renáta 5000 méteren, bronzérmes Noé Milán 5000 méteren

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

 

A többi 200 m-es számban nem állhattak dobogóra a piros-fehér-zöld színek képviselői.

A kajakosoknál a Sík Márton, Beé István duó hatodik, az újonc Szilvásy Nóra, Szabó Petra páros hetedik, Dudás Miklós (K-1) pedig nyolcadik lett a legrövidebb távon. A kenusoknál Takács Kincső és a Lantos Ádám, Nagy Péter duó a hatodik, míg a B döntőben érdekelt Horváth Gábor összesítésben 12. helyen zárt.

Aranyérmes Csay Renáta 5000 méteren, bronzérmes Noé Milán 5000 méteren

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

 

A kajakosoknál a Sík Márton, Beé István duó hatodik, az újonc Szilvásy Nóra, Szabó Petra páros hetedik, Dudás Miklós (K-1) pedig nyolcadik lett a legrövidebb távon. A kenusoknál Takács Kincső és a Lantos Ádám, Nagy Péter duó a hatodik, míg a B döntőben érdekelt Horváth Gábor összesítésben 12. helyen zárt.

Aranyérmes Csay Renáta 5000 méteren, bronzérmes Noé Milán 5000 méteren

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

 

Aranyérmes Csay Renáta 5000 méteren, bronzérmes Noé Milán 5000 méteren

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

 

A kajakos Csay Renáta és Noé Milán révén egy-egy arany-, illetve bronzérmet szereztek a magyarok a zágrábi kajak-kenu Európa-bajnokság vasárnapi 5000 méteres döntői során.

 

 

 

 

 

A kenus Sarudi Pál hetedik lett a leghosszabb távon.

Mindez azt jelenti, hogy a küldöttség négy első, valamint két második és három harmadik hellyel zárta a kontinensviadalt, ez az utóbbi évek legszerényebb Eb-szereplése. Az olimpiai számokat tekintve ugyanakkor 3-1-1 volt a mérleg, amely biztató a londoni ötkarikás játékok előtt.


 

Mindez azt jelenti, hogy a küldöttség négy első, valamint két második és három harmadik hellyel zárta a kontinensviadalt, ez az utóbbi évek legszerényebb Eb-szereplése. Az olimpiai számokat tekintve ugyanakkor 3-1-1 volt a mérleg, amely biztató a londoni ötkarikás játékok előtt.


 


 

 

Végeredmények:

férfiak:

K-1 500 m:

1. Anders Gustafsson (Svédország) 1:36.858 p

2. Marek Twardowski (Lengyelország) 1:36.998

és Josef Dostál (Csehország) 1:36.998

...8. Szalai Tamás 1:39.758

K-2 500 m:

1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Franciaország) 1:27.094

2. Dusko Stanojevic, Dejan Pajic (Szerbia) 1:27.382

3. Raman Patrjusenka, Vagyim Mahnyev (Fehéroroszország) 1:27.390

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

férfiak:

K-1 500 m:

1. Anders Gustafsson (Svédország) 1:36.858 p

2. Marek Twardowski (Lengyelország) 1:36.998

és Josef Dostál (Csehország) 1:36.998

...8. Szalai Tamás 1:39.758

K-2 500 m:

1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Franciaország) 1:27.094

2. Dusko Stanojevic, Dejan Pajic (Szerbia) 1:27.382

3. Raman Patrjusenka, Vagyim Mahnyev (Fehéroroszország) 1:27.390

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

K-1 500 m:

1. Anders Gustafsson (Svédország) 1:36.858 p

2. Marek Twardowski (Lengyelország) 1:36.998

és Josef Dostál (Csehország) 1:36.998

...8. Szalai Tamás 1:39.758

K-2 500 m:

1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Franciaország) 1:27.094

2. Dusko Stanojevic, Dejan Pajic (Szerbia) 1:27.382

3. Raman Patrjusenka, Vagyim Mahnyev (Fehéroroszország) 1:27.390

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

1. Anders Gustafsson (Svédország) 1:36.858 p

2. Marek Twardowski (Lengyelország) 1:36.998

és Josef Dostál (Csehország) 1:36.998

...8. Szalai Tamás 1:39.758

K-2 500 m:

1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Franciaország) 1:27.094

2. Dusko Stanojevic, Dejan Pajic (Szerbia) 1:27.382

3. Raman Patrjusenka, Vagyim Mahnyev (Fehéroroszország) 1:27.390

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

2. Marek Twardowski (Lengyelország) 1:36.998

és Josef Dostál (Csehország) 1:36.998

...8. Szalai Tamás 1:39.758

K-2 500 m:

1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Franciaország) 1:27.094

2. Dusko Stanojevic, Dejan Pajic (Szerbia) 1:27.382

3. Raman Patrjusenka, Vagyim Mahnyev (Fehéroroszország) 1:27.390

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

és Josef Dostál (Csehország) 1:36.998

...8. Szalai Tamás 1:39.758

K-2 500 m:

1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Franciaország) 1:27.094

2. Dusko Stanojevic, Dejan Pajic (Szerbia) 1:27.382

3. Raman Patrjusenka, Vagyim Mahnyev (Fehéroroszország) 1:27.390

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

...8. Szalai Tamás 1:39.758

K-2 500 m:

1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Franciaország) 1:27.094

2. Dusko Stanojevic, Dejan Pajic (Szerbia) 1:27.382

3. Raman Patrjusenka, Vagyim Mahnyev (Fehéroroszország) 1:27.390

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

K-2 500 m:

1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Franciaország) 1:27.094

2. Dusko Stanojevic, Dejan Pajic (Szerbia) 1:27.382

3. Raman Patrjusenka, Vagyim Mahnyev (Fehéroroszország) 1:27.390

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Franciaország) 1:27.094

2. Dusko Stanojevic, Dejan Pajic (Szerbia) 1:27.382

3. Raman Patrjusenka, Vagyim Mahnyev (Fehéroroszország) 1:27.390

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

2. Dusko Stanojevic, Dejan Pajic (Szerbia) 1:27.382

3. Raman Patrjusenka, Vagyim Mahnyev (Fehéroroszország) 1:27.390

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

3. Raman Patrjusenka, Vagyim Mahnyev (Fehéroroszország) 1:27.390

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

...5. Pintér Márk, Kugler Attila 1:29.062

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horváth Gábor

C-2 200 m:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litvánia) 35.956

2. Dmitrij Rabcsanka, Alekszandr Vocseckij (Fehéroroszország) 36.820

3. Daniele Santini, Luca Incollingo (Olaszország) 37.472

...6. Lantos Ádám, Nagy Péter 38.144

K-1 200 m:

1. Douchev-Janics Natasa 39.372

2. Marta Walczykiewicz (Lengyelország) 39.652

3. Teresa Portela (Portugália) 40.376

K-2 200 m:

1. Franziska Weber, Tina Dietze (Németország) 35.878

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 35.994

3. Joana Vasconcleos, Beatriz Gomes (Portugália) 36.154

...7. Szilvásy Nóra, Szabó Petra 37.222

C-1 200 m:

1. Sztanilija Sztamenova (Bulgária) 48.916 mp

2. Sophie Cordelier (Franciaország) 50.088

3. Olga Aljohina (Ukrajna) 50.104

...6. Takács Kincső 51.104

Eredmények 5000 méteren:

K-1:

1. Csay Renáta 22:46.576 p

2. Eva Barrios (Spanyolország) 23:00.888

3. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 23:01.440

 

C-1 500 m:

1. Mathieu Goubel (Franciaország) 1:47.495

2. Martin Fuksa (Csehország) 1:48.211

3. David Cal (Spanyolország) 1:48.567

...8. Mike Róbert 1:51.411

C-2 500 m:

1. Jaroslav Radon, Filip Dvorák (Csehország) 1:39.564

2. Liviu Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Románia) 1:40.028

3. Vitalij Vergelesz, Gyenyisz Kamrilov (Ukrajna) 1:40.792

...8. Vasbányai Henrik, Németh Szabolcs 1:41.416

K-4 1000 m:

1. Dánia 2:51.947

2. Románia 2:52.239

3. Szerbia 2:52.959

...5. Magyarország (Tóth Dávid, Kammerer Zoltán, Kulifai Tamás, Pauman Dániel) 2:54.119

Eredmények, 5000 m:

K-1:

1. Aleh Jurenyija (Fehéroroszország) 20:33.331 p

2. Max Hoff (Németország) 20:34.245

3. Noé Milán 21:10.717

C-1:

1. Florin Comanici (Románia) 22:55.509 p

2. Manuel Antonio Campos (Spanyolország) 23:21.833

3. Matej Rusnák (Szlovákia) 23:31.905

...7. Sarudi Pál 24:37.969

nők:

K-1 500 m:

1. Katrin Wagner-Augustin (Németország) 1:49.300 p

2. Kozák Danuta 1:49.948

3. Spela Ponomarenko Janic (Szlovénia) 1:51.252

K-2 500 m:

1, Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa 1:38.704

2. Volha Hudzenka, Marina Pautaran (Fehéroroszország) 1:39.144

3. Karolina Naja, Beata Mikolajczyk (Lengyelország) 1:39.292

C-2 500 m (nem hivatalos Eb-szám):

1. Takács Kincső, Lakatos Zsanett 2:07.878 p

2. Katyerina Herasimenka, Szvetlana Tulupava (Fehéroroszország) 2:09.510

3. Natalja Ziljuk, Darja Motova (Ukrajna) 2:16.062

K-1 200 m:

1. Marko Novakovic (Szerbia) 34.431 mp

2. Maxime Beaumont (Franciaország) 34.479

3. Edward McKeever (Nagy-Britannia) 34.499

...8. Dudás Miklós 34.931

K-2 200 m:

1. Liam Heath, Jonathon Schofield (Nagy-Britannia) 31.596

2. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Németország) 31.780

3. Sebastian Szypula, Dawid Putto (Lengyelország) 31.904

...6. Sík Márton, Beé István 31.992

C-1 200 m:

1. Valentyin Gyemjanyenko (Azerbajdzsán) 38.752

2. Alfonso Benavides (Spanyolország) 38.968

3. Jevgenyij Suklin (Litvánia) 39.060

...12. (a B döntőben 3.) Horv

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a vaol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!