2013.06.10. 20:25

Finálét játszik a szombathelyi U23-as kosárcsapat

Szolnok - Hétfőn délután elődöntőt játszott az U23-as férfi kosárlabda-bajnokság nyolcas döntőjében a SZOVA-Trend Optika KC Szombathely.

Váradi Attila együttese még fölényesebben győzött, mint vasárnap  a Szolnok elleni negyeddöntőben (60-44).  Az első és harmadik negyedet   két ponttal a Budapesti Honvéd nyerte, a másodikban és negyedikben  azonban nem adtak sanszot ellenfelüknek a vasiak, 73-51 (15-17, 25-5, 13-15, 20-14)-es győzelmet arattak. (Legjobb dobók: Bognár 16/3, Bán 11/3, Váradi 10/3, Perl 10.) Ez azt jelenti, hogy ők játszhatják a torna utolsó mérkőzését, a finálét kedden  17 órakor a MAFC ellen.