2014.11.24. 17:28

Idegenben nyert az NB II-es férfi kézicsapat

Veszprém – Az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság 9. fordulójában megszerezte hatodik győzelmét a Pawel Packing Szentgotthárdi KK.

MKB MVM Veszprém II.–Pawel Packing Szentgotthárdi KK 27-29 (11-12).

Veszprém, 100 néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Nagy, Poller.

Szentgotthárd: ORBÁN – Kocsis T., PARS 10, Vadász 1, Mákos M., SINKA 7, Mákos P. 1. Csere: Szoták, Surányi (kapusok), Ernst P., Csipszer 1, HERTELENDY 5, Hegyi 2, Szakács 2, Gáspár, Murányi. Edző: Ernst Attila.

A fiatal, hajtós, szép jövő előtt álló házigazda jobban kezdte a meccset. A vasiak a játékrész közepén melegedtek be, ekkor már sem a védekezéssel sem a támadással nem volt gond, át is vették a vezetést. Fordulás után folytatódott a küzdelem, fej fej mellett haladtak a felek. A motivált, szervezett, az edzői utasításokat betartó Gotthárd végül a hajrában (53. perc: 21-24) harcolta ki a győzelmet. A Szentgotthárd az előkelő harmadik helyről várja a bajnokság folytatását. Ifi: 38-28.