2014.12.10. 17:15

Kick-box Mikulás Kupa

Remek eredményekkel tértek haza a körmendi Castrum Sec-Dinamica SE sportolói a Szegeden rendezett nemzetközi kick-box tornáról.

A hagyományos Geoview Mikulás Kupán hét ország (Fehéroroszág, Horvátország Ausztria, Bulgária, Szerbia, Románia, Magyarország) 40 egyesületének közel 300 versenyzője mérte össze a tudását. A vasi színeket a körmendi Castrum Sec-Dinamica SE hat sportolója képviselte – Andorka Imre összes tanítványa éremmel tért haza.

Az elsők. Balról Joó Virág, Bartók Zsolt, Kercsmár Valentina. Fotó: Castrum Sec-Dinamica SE

Juhász Jácint (-37 kg, kadet I., light-contact) harmadik helyen végzett. Kercsmár Valentina (-50 kg, kadet II., C-2. light-contact) remekül versenyzett, aranyérmet szerzett. Sákovits Márk (-69 kg, kadet II., light-contact) bronzéremmel térhetett haza. Joó Virág (60 kg, junior, light-contact) a dobogó legfelső fokára állhatott. Hegedűs Marcell (-69 kg, junior, light-contact) harmadik lett. Bartók Zsolt (-69 kg junior, light-contact) azzal a Varga Péterrel nézett farkasszemet a fináléban, aki klubtársát búcsúztatta az elődöntőben. A körmendi fiú leiskolázta ellenfelét, aranyérmet vehetett át. A körmendi különítmény tehát három arany-, három bronzéremmel térhetett haza, nem meglepő, hogy Andorka Imre meg volt elégedve tanítványai teljesítményével.