2015.03.02. 14:23

Behúzta a Gotthárd - Győzött az NB II-es férfi kézilabdacsapata

Az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság 13. fordulójában begyűjtötte a kötelező győzelmet a Pawel Packing Szentgotthárdi KK.

A második tavaszi játéknapon a dobogóért küzdő Szentgotthárdot a sereghajtó Érd fogadta.

Treff 07 SE–Pawel Packing Szentgotthárdi KK 26-28 (12-10)
Érd, 50 néző, NB II-as férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Bognár, Mandl.
Szentgotthárd: Orbán – Kocsis T. 1, Hegyi 1, SINKA 5, KOZÁK 9, CSIPSZER 5, Hertelendy 1. Csere: SURÁNYI, Szoták (kapusok), Csalló, MÁKOS M. 3, Németh Mákos P., Vadász 3. Edző: Ernst Attila.

A jó iramú, izgalmas meccse első félidejéban felváltva estek a gólok, fordulás után viszont lépéselőnybe került a házigazda (35. perc: 15-11, 42. perc: 18-15). A gotthárdiak remekül küzdöttek, csapatként játszva egyre faragták a hátrányukat (50. perc: 21-21). Végül kiélezett végjátékban kicsikarták a nagyon fontos győzelmet. Az eredmények szerencsésen alakultak, vasi csapat ismét a tabella harmadik helyéről várhatja a bajnokság folytatását. Junior: 26-32.