2015.03.12. 19:13

Rangadó vár a kézis lányokra

Szombathely – Az NB I/B-s női kézilabda-bajnokság 19. fordulójában nehéz mérkőzés vár a Haladásra:

A tabellán harmadik zöld-fehér csapatot ugyanis közvetlen riválisa, a negyedik helyen álló Mosonmagyaróvár II. látja vendégül pénteken (18.00) – a feleket mindössze egy pont választja el egymástól. A házigazda remek erőt képvisel, több NB I-es játékost játszat vissza az első csapatból. A felek szombathelyi meccsét ősszel a Mosonmagyaróvár nyerte (30-35). A Haladásnak nagyon jó teljesítményre lesz szüksége, ha nyerni akar, ha meg akarja őrizni a helyét a dobogón.