2015.05.05. 16:20

Negyedik lesz a Sprint

Az ülőröplabda-bajnokság felsőházi rájátszásának első fordulóját egy győzelemmel és két vereséggel zárta a Sprint SC.

Sprint SC – Mozdulj SE (-20, 26, 15, 23)

A Gőczi Rolandot és Biczó Zoltánt nélkülöző szombathelyiek egy cserével játszották le a nyíregyházi tornát. Az első játszmában még a váciak voltak jobbak, de a második, kiélezett szettet már a vasiak nyerték. A folytatásban már nem botlottak meg a sprintesek, egy sima és egy szoros játszmagyőzelemmel zárták le a mérkőzést.

OKI Feniks Kikinda – Sprint SC 3:0 (18, 21, 17)

A szerb együttes érvényesítette a papírformát, a szombathelyieknek csak fellángolásai voltak.

Piremon SE – Sprint SC 3:0 (19, 16, 23)

A bajnokságot vezető házigazdákat jó játékkal is csak megszorítani tudta a Sprint. A Gőczi István vezette Sprint SC csapatában Kovács László, Döbröntey István, Werkman Viktória, Schützenhoffer Antal, Kovács József, Sipos Zoltán és Bíró Péter szerepelt.

A felsőházi – 1–4. helyért zajló – rájátszásban még egy forduló lesz. A Sprint a Piremon, a Mozdulj és a Kikinda mögött a negyedik a tabellán, és erről a helyről már nem tud elmozdulni.