2016.11.02. 14:31

Nem hibázik a Szentgotthárd

Ács - Idegenbeli győzelemmel folytatta az NB II-es férfi kézilabda-bajnokságot a Szentgotthárdi KK.

Ácsi Kinizsi-Szentgotthárdi KK 31-36 (14-15)
Szentgotthárd, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Acsai, Kolarovszki.
Szentgotthárd: Surányi I. - Kocsis 3/1, Csipszer 2, KOZÁK 9, BOUTI 5, HERTELENDY 8/3, Hegyi 4. Csere: Surányi (kapus), Végh, Mákos M. 2, Háklár, Szakács 3, Bokor. Játékos-edző: Csipszer Péter.

Álmosan kezdtek a csapatok. A hazai gárda eszmélt előbb (7. perc: 6-4), ám a Gotthárd egy 5-0-ás rohanást bemutatva átvette a vezetést. De a szünetig felzárkózott az Ács. A második félidőben minden hazai gólra érkezett válaszként két gotthárdi találat - már volt, hogy hat góllal is elment a vasi csapat. A hazai együttes nem bírta a vendégek tempóját, végül könnyed szentgotthárdi sikerrel zárult a mérkőzés. A Gotthárd listavezetőként várja a folytatást. Junior: 39-30.