2016.11.16. 15:21

Nyert a listavezető - Remek formában a Gotthárd férfi kézicsapata

Szentgotthárd - A listavezető Szentgotthárdi KK NB II-es férfi kézicsapata továbbra is jó formában van, a 7. fordulóban 6. győzelmét aratta.

Szentgotthárdi KK-Balatonfüredi KSE II. 34-32 (17-13).

- Szentgotthárd, 150 néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Szakállas, Varasdi.

Szentgotthárd: Surányi K. - NÉMETH D., Bouti 2, KOZÁK 10, Csipszer 4, HERTELENDY 6/2, Hegyi 4. Csere: SURÁNYI I, Szoták (kapusok), Végh, Mákos M. 3, Bokor, Háklár, Kocsis, Szakács. Játékos-edző: Csipszer Péter.

Az első félidő közepéig felváltva estek a gólok (17. perc: 9-9). Ekkor a hazai csapat jó védekezést bemutatva, ebből könnyű gólokat szerezve meglépett, a szünetben négy góllal vezetett. A második félidő elején tovább növelte előnyét a szentgotthárdi csapat (40. perc: 22-15). aztán a Füred egy 2-6-os rohanással közelebb kapaszkodott, de fordítani már nem tudott. A több remek egyéni teljesítményt felvonultató házigazda végül biztosan nyert.