2016.12.06. 13:51

Játék csatárok nélkül - de eredményesen

Celldömölk - A celli Játék csatárok nélkül gárdája nyerte meg Mikulás teremlabdarúgó-tornát a Vas-Út-Cell Kupáért.

Tizenöt csapat nevezett a VulkánSport Egyesület hagyományos erőpróbájára. Három ötös csoport kezdte a küzdelmeket, a csoportmérkőzések után az első és második helyezettek folytathatták a legjobb nyolc között, kiegészülve a két legjobb harmadikkal - innen már egyenes kieséses rendszerben folytatódott a torna.

A tornagyőztes Játék csatárok nélkül együttese Fotó: VulkánSport Egyesület

Eredmények, negyeddöntők: Játék csatárok nélkül-Csak a bőr 1-0, ULME-Aranyhordók 0-0 - büntetőkkel 2-3, Drink Team-Zöld Sasok 1-0, Club Söröző Duka-Komplett Lábcsere 0-4.

Elődöntők: Játék csatárok nélkül-Aranyhordók 3-1, Drink Team-Komplett Lábcsere 1-2.

Bronzmérkőzés: Aranyhordók-Drink Team 2-1.

Döntő: Játék csatárok nélkül-Komplett Lábcsere 2-0.

Végeredmény: 1. Játék csatárok nélkül (Celldömölk), 2. Komplett Lábcsere (Sárvár), 3. Aranyhordók (Mersevát), 4. Drink Team (Celldömölk).

A győztes csapat névsora: Tóth Árpád, Lempeg Olivér, Enyingi Marcell, Enyingi Márk, Huszár Tamás, Virág Martin, Tukora Martin, Teke Patrik, Sebestyén Szabolcs, Kovács Bálint.

Különdíjasok, gólkirály: Vass Benjámin (Komplett Lábcsere) 8 gól. Legjobb játékos: Enyingi Marcell (Játék csatárok nélkül). Legjobb kapus: Józsa Zoltán (Aranyhordók).