2017.04.24. 16:52

Nem történt meglepetés a kézilabda-bajnokság 20. fordulójában

Az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság 20. fordulójában a Szentgotthárd a papírformának megfelelően kikapott az éllovas Ajka vendégeként.

KK Ajka-Szentgotthárdi KK 39-20 (20-15).

Ajka, 150 néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Csorba, Köllő.

Szentgotthárd: Surányi K. - Kozák 4/1, Csipszer, Hertelendy 5/3, Bouti 1, Bokor 1, HEGYI 3. Csere: Surányi I., Szoták (kapusok), Végh, Németh D. 1, Kocsis 2, Szakács 1, MÁKOS M. 2. Játékos-edző: Csipszer Péter.

A szentgotthárdi csapat az első félidőben tartotta a lépést az esélyesebb Ajkával. Több bírói ítélet is sújtotta a vendégeket, főként e miatt alakult ki a félidőben az ötgólos különbség. A második játékrészben viszont csupán öt gólra futotta vasi csapattól, ami rettentő kevésnek bizonyult. Az ajkai csapat magabiztosan szerezte meg a győzelmet. Junior: 37-23.