Kupamérkőzések

2019.08.11. 19:53

Az országos sorozat második fordulóját rendezték

A második fordulóval folytatódott a labdarúgó Magyar Kupa országos sorozata. A megyei II-es Nádasd búcsúztatta az I. osztályú Lukácsházát.

A nádasdiak fiatal támadója, a két gólig jutó Urbán Milán tolja el a labdát a lukácsházi kapus, Horváth Kristóf mellett

Fotó: Szendi Péter

A Répcelak vezetéshez jutott Celldömölkön, mégis 4-1-es vereségbe futott bele – a házigazda a hajrában darálta be ellenfelét. A megyei II. osztályú Nádasd alaposan meglepte esélyesebb vendégét, imponáló magabiztossággal, sima győzelemmel lépett túl a megyei I-es, jó erőt képviselő Lukácsházán.

Celldömölki VSE-Vulkán Fürdő (I.)–Répcelaki SE (I.) 4-1 (2-1). – Celldömölk, labdarúgó-kupamérkőzés, vezette: Szabó P.

Gólszerzők: Gorácz M (18.), Virág M. (40.), Büki M. (82.), Kovács L. (93), ill. Németh G. (15.).

Club Walnut Nádasd FC (II.)–Schott Lukácsháza SE (I.) 4-2 (3-0). – Nádasd, vezette: Kedves R.

Gólszerzők: Meskó (29.), Urbán M. 2 (32., 39.), Zsoldos A., ill. Németh G. 2 (52., 75.).

Vép (I.)–Csepreg (I.) derbi lapzártánk után ért véget.

A Vasvár VSE CsörnöcGyöngye (I.), a Lorry GM Kft. Szarvaskend (I.), valamint a Rábapatyi KSK (I.) kihagyta a második fordulót, erőnyerőként jutott a harmadik körbe. A harmadik játéknap mérkőzéseit augusztus 21-én, szerdán (18.00) rendezik – a sorsolás hamarosan elkészül. A harmadik forduló három győztese feljut a Magyar Kupa országos főtáblájára.