2010.07.22. 13:44

Edzőmeccsek: a Sárvár legyőzte a Celldömölköt, a Répcelak ikszelt a Sopronnal

Előkészületi labdarúgó-mérkőzésen a Sárvár 2:0-ra verte a Celldömölköt, a Répcelak pedig 2:2-s döntetlent játszott a Sopronnal.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

Sárvár-Celldömölk 2:0 (0:0). - Sárvár, 80 néző, előkészületi labdarúgó-mérkőzés, vezette: Szakos G.

Sárvár: Osvald Márkó - Horváth L. (Tóth R.), Varga J., Szabó I. (Balassa)., Varga G. - Németh (Vincze), Máthé, Sümeghy, Osvald Márió (Fehér) - Likaj, Sinka. Edző: Németh József.

Celldömölk:
Tóth J. - Mayer, Kazári B., Györkös, Velencei - Baranyai, Szilágyi, Süle, Kocsis - Németh I. J., Szalay. II. félidő: Tóth A. - Ambrus, Fosthoffer, Györkös, Velencei T. - Németh II. J., Szilágyi, Velencei B., Sebestyén - ifj. Csákvári, Gaál. Edző: Csákvári Zsolt.

Közepes iramú mérkőzésen a második félidőben enyhe mezőnyfölényben játszottak a sárváriak, akik több helyzetet alakítottak ki ellenfelüknél, és megérdemelten nyertek. - Gólszerzők: Horváth (11-esből), Likaj.

A sárváriaknál Szakos munkahelyi elfoglaltsága miatt nem játszott, míg a cellieknél a nászúton lévő Győrvári hiányzott, ugyanakkor a Pápa II. együttesétől Fosthoffer Ákos próbajátékon szerepel a kemenesaljai csapatban.

Répcelak-Soproni VSE 2:2 (1:2). - Répcelak, 50 néző, előkészületi labdarúgó-mérkőzés.

Répcelak: Horváth G (Kutasi) - Takács P. (Széles), Koncz (Orbán), Hajós - Horváth Sz. (Bellovics) Csordás, Lődör (Varga), Balikó (Sipőcz) - Tamási (Tóth Zs.), Németh G., Vágvölgyi (Dávid). Edző: Elekes Zoltán.

Hajtós, kőkemény mérkőzés a hazaiak 1:0-ra vezettek, a soproniak azonban rövidesen megfordították a találkozó állását. Szünet után beleerősített a répcelaki együtte, kiegyenlített, sőt, helyzetei alapján akár a győzelmet is megszerezhette volna. A vasiak góljait Németh Gábor és Tóth Zsolt szerezte.

Vélhetően a répcelaki csapatban folytatja pályafutását a Király SZE játékosa, Koncz György, valamint az Ausztriából visszatért Horváth Szilárd. A próbajátékon szereplő, legutóbb Ausztriában futballozó Dávidra viszont minden bizonnyal nem tart igényt a szakvezetés.