2014.07.02. 16:57

Érmes vasi teniszezők

Balatonakali – A Magyar Tenisz Szövetség szenior szakága a napokban rendezte meg a 2014. évi versenysorozat újabb állomását, a Huszár Kupát Balatonakaliban.

A különböző korosztályokban összesen 86 induló tette próbára a tudását. A sportág kedvelői minőségi meccseket láthattak, a szervezés is színvonalas volt. A szombathelyi színeket három versenyző képviselte a háromnapos tornán – szép eredményekkel tértek haza. Sákovics Péter a +55-ös egyéniben 18 induló közül első lett, Csonka Attila a +45-ös korcsoport 22 fős mezőnyében szerezte meg a második helyet, Gál Zoltán ugyanebben a korosztályban gyűjtött be egy bronzérmet.