2012.09.26. 16:08

Folytatja menetelését a Bayern, gázolt a Schalke (videóval)

A Bundesliga keddi, 5. fordulójában gólgazdag meccseket játszottak az élcsapatok.

LiveInfo

A listavezető Bayern München Mandzukic két, valamint Schweinsteiger góljával 3-0-ra verte a Wolfsburgot, ugyanilyen fölénnyel győzött a Schalke 04 is a Szalai Ádámot foglalkoztató Mainz ellen. A gólokat Farfán, Holtby és Pukki szerezték. A bajnok Dortmund azonban csak döntetlent játszott az eddig remeklő Eintracht Frankfurt otthonában. A fordulatos meccsen a Dortmund 2-0-ra vezetett az első félidőben, ám a hazaiak Aigner és Inui góljaival két perc alatt egyenlítettek, de a vendégek Götze góljával szinte azonnal visszaszerezték a vezetést. A mérkőzés utolsó gólját azonban a frankfurti Anderson Bamba szerezte, így alakult ki a 3-3 as végeredmény.