Haladás VSE-SZoESE: Vereség öt játszmában

Szombathely - Ötszettes csatában alulmaradt a Haladás VSE-SZoESE NB II-es női röplabdacsapata a csoport éllovasával szemben.

Haladás VSE-SZoESEBudaörsi DSE 2:3 (21, -22, -14, 20, -13)

Szombathely, NB II-es női röplabda-mérkőzés, vezette: Barabás, Őri.

HVSE-SZoESE: Koronczai, Horváth M, Tóth, Erdősi, Szalontai P, Werkman. Csere: Halmosi. Edző: Bodzer Attila.

Betegség és munkahelyi elfoglaltság miatt négy játékosát is kénytelen volt nélkülözni a szombathelyi csapat. Jobban kezdtek a hazaiak. Bár felzárkóztak a budaörsiek, a végjáték Werkmanéké volt (25-21). A BDSE motivált játékát nem tudták ellensúlyozni a támadásban és nyitásban is sok hibát vétő zöld-fehérek a második(22-25) és a harmadik szettben sem (14-25). A negyedikben viszont pontos támadásokkal, jó sáncokkal egyenlítettek a vasiak (25-20). A rövidített játszma elején Horváth Mónika bokasérülést szenvedett; csapata elkedvetlenedett, és ezt kihasználva az elszánt budaörsiek a maguk javára döntötték el a mérkőzést (13-15).