2012.04.17. 02:28

Ismét nyert az Szentgotthárd NB II-es férfi kézicsapata

Az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság 18. fordulójában is győzött a Szentgotthárdi KK, hazai pályán verte a Pápát.

Simply Clean Szentgotthárdi KK-Bakonyerdő Elmax VSE Pápa 25-18 (11-9). - Szentgotthárd, 150 néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Bencsik, Pánczél.

Szentgotthárd: Monek - Kocsis Gy., Kozák 5, Ernst P., BOUTI 4, Császár 1, Soltész 2. Csere: Páli (kapus), Lepsényi 1, Ernst A. 2, Katona 2, TORMA 7, Viniczai 1, Varró. Játékos-edző: Ernst Attila.

Álmosan kezdte a meccset a hazai gárda (19. perc: 4-8), ám a játékrész vége felé átvette az irányítást. Rendezte védekezését, amiből gyors, pontos támadásokat vezetett, és állva hagyta ellenfelét. Fordulás után is lendületben maradt a Gotthárd, és a játék minden elemében ellenfele fölé nőtt. Az utolsó percekre (56. perc: 24-15) nem maradt izgalom. A remek formában lévő Szentgotthárd még veretlen a tavasszal: idei hét bajnokiját hat győzelemmel, egy vereséggel tudta le.