2012.02.07. 03:28

Kézilabda: nyolcban a Haladás-ifi

Az országos ifjúsági lány kézilabda kupában az NB I-es Siófok legyőzésével nyolc közé jutott a Haladás csapata.

Vastag Nándor

Haladás VSE-Siófok KC 41-37 (22-13). - Szombathely, lány kézilabda-mérkőzés, vezette: Antal, Antalné.

Haladás: TÖMŐ - Jávorics 8, Horváth E. 3, Devecseri 1, MÓROCZ 11, Doncsecz, BOLFÁN 14. Csere: Márkus (kapus), Bánfi, Gombkötő 4. Edző: Bölöni Roland.

Az OIK negyedik fordulójában biztosan nyert az NB II-es Haladás, amely az első félidőben kilencgólos előnyre tett szert. A folytatás már nem a védekezésről szólt, de a góleső közepette sem forgott veszélyben a győzelem. A vasiak harmadik ellenfelükön jutottak túl a sorozatban, és már a nyolc között vannak.