A végére elfáradtak

2018.03.22. 20:37

Kikapott a Szombathelyi Egyetemi SE hazai pályán

Az NB II-es férfi kézilabda-bajnokság 13. fordulójában hazai pályán kapott ki a Szombathelyi Egyetemi SE.

Szombathelyi Egyetemi SE-Tarján SE 21-37 (12-17). – Szombathely, 40 néző, NB II-es férfi kézilabda-mérkőzés, vezette: Antal, Antalné.

SZoESE: Rédecsi – Pálóczi M. 1, Tánczos B. 3, Ludvig B. 4, Korcsmáros, Fekete 1, Albert 1. Csere: Tánczos K. (kapus), Gál 2, Pálóczi D., Farkas, Sándor, Horváth K. 1, Salamon 1, Szabó B., Oláh 7. Edző: Skoda Bence.

A jó kezdést követően a félidő végére, de különösen a második félidőre statikussá és lassúvá vált támadásban a szombathelyi gárda játéka.

A vendégek pedig könnyedén kihasználták a fáradtság számlájára írható, rengeteg hazai hibát. Így magabiztos tarjáni győzelemmel zárult a mérkőzés.