2013.07.18. 18:02

Koszár Zsolt nyerte az I love Balatont

Balatonfüred - Az I love Balaton elnevezésű éjszakai futóverseny 11,2 km-es távján Koszár Zsolt, a Synergy Fitness Szentgotthárd futója győzött.

Kiváló futóidőben mintegy ötszáz futó állt rajthoz az első alkalommal megrendezett I love Balaton elnevezésű éjszakai verseny 5,6, illetve 11,2 km-es távján. A mezőny este kilenc órakor rajtolt el a Tagore sétánytól, a futók dolgát több emelkedős illetve lejtős rész is nehezítette, a Fenyves parkban pedig kifestett és beöltözött „kísértetek" ugrottak elő a sötétből, ezzel riogatták a mezőnyt. Az élmezőnyt ez nem hátráltatta, így Koszár Zsoltot sem. A szentgotthárdi futó a hosszabb távon magabiztosan nyert, megelőzve többek közt a VEDAC kiváló középtávfutóját Kállay Dánielt.

Zsolt legközelebb hazai pályán a Csatafutáson indul, ahol szeretné megszerezni ötödik győzelmét.