2009.09.13. 13:12

Megyei III. Nyugat: Vasasszonyfa-Söpte 1:0, 3:0-ról fordított a Vassurány, biztosan nyert a Horvátzsidány

Körkép - A Vasasszonyfa győzött a megyei III.osztályú bajnokság nyugati derbijén, 1:0-ra gyűrték le az esélyesek közé számító Söptét. A Herény magabiztosan verte a Bozsokot, a szünetben 3:0-ra vezető Gencsapáti hat perc alatt elveszítette a félig megnyert találkozót a Vassurány ellenében. Eredméynek, góllövők a folytatásban.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

CÁK SE - NEMESBŐDI SE 2:2 (1:1) - Cák, 80 néző.
Küzdelmes mérkőzésen a hazaiak az utolsó előtti percben veszítettek el két pontot. - Gólszerző:
Bozsányi 2 (35. és 75.p.) illetve Tóth 18.p., Papp I. 89.p. - Jók: Bokor, Bozsányi, Pongrácz (mind Cák).

VASSZILVÁGY SE - PERENYE SE 0:6 (0:3)  - Vasszilvágy, 70 néző, vezette: Gergácz.
Megérdemelten győzött a Perenye. - Gólszerző: Csire 63.p., Szentmiklósi A. 13.p., Molnár 5.p., Krizmanits 86.p., Vízvárdy A. 2 (13. és 72.p.) - Jók: Vízvárdy A., Csire (mindkettő Perenye).

GENCSAPÁTI KSE - VASSURÁNY SE 3:4 (3:0) - Gencsapáti, 50 néző, vezette: Szabó J.
A hazai csapat azt gondolta, hogy egy mérkőzés 45 percig tart. - Megérdemelte vendéggyőzelem született. - Gólszerző: Palatin 2 (17. és 40.p.), Mohari (40.p.) illetve Siklósi 62.p, Katona  87.p., Lakner Á. 89.p., Horváth R. 83.p.

HORVÁTZSIDÁNY SC. - VÁT SE 4:1 (2:0) - Horvátzsidány, 80 néző.
Közönségszórakoztató játékkal, fölényes győzelmet aratott a hazai pályán mindenkire veszélyes Horvátzsidány. A hazaiak nagyobb arányban is nyerhettek volna. - Gólszerző:
Csáklyás 37.p., Dömötör 2 (20. és 48.p.), Kőhegyes 68.p. illetve Csizmazia R. 82.p.

KŐSZEGHEGYALJA SC - ACSÁD-MESZLEN 1:1 (1:0) - Kőszegszerdahely, 60 néző, vezette: Hegedűs.
Mindkét együttes több helyzetet is kihagyott, a döntetlen igazságos. - Gólszerző:
Dudás G. illetve Kovács G. 16.p. - Jók: Geröly, Abért, Tátrai, Dudás, illetve Szalai, Boros, Varga.

VASASSZONYFA - SÖPTE 1:0 (1:0) - Vasasszonyfa,  200  néző, vezette: Bakucz.
Színvonalas, jó iramú mérkőzésen a több helyzetet kidolgozó hazai csapat megérdemelten nyert. - Gólszerző: Varga P. 18.p. -

ARBORÉTUM-HERÉNY SE. - BOZSOK SE 4:1 (3:0) - Szombathely-Herény, 50 néző,  vezette: Varga.
A hazai csapat már az első félidőben eldöntötte a meccset.  - Gólszerző:Tomor Á. 23.p., Németh R. 8.p., Első 38.p., Szekér 72.p., illetve Regős 84.p - Jók: Török A., Tomor Á. (mind Herény).