2010.09.07. 02:25

Nem sikerült a gotthárdiak rajtja

Idegenbeli vereséggel kezdte a 2010/2011-es szezont a Szentgotthárd NB II-es férfi kézilabdacsapata.

Szentgotthárd: Monek - Jakab 2, Császár 1, Ernst A. 5, Kocsi A., Ernst P. 1, Kocsis Gy. 7. Csere: Mezei (kapus), Tóth 4, Kozák 4, Soltész 2, Szűcs. Játékos-edző: Ernst Attila.

A tavalyi második helyezett Veszprém otthonába négy hiányzóval érkezett a Szentgotthárd. Ennek ellenére a vasi csapat jól kezdte a meccset (15. perc: 5-6), de az idő múlásával a hazaiak négy-ötgólos megnyugtató előnyre tettek szert (22. perc: 10-6). A Veszprém ezt a fórt sokáig biztosan őrizte (42. perc: 19-13), ám a nagyot küzdő, óriási hajrát kivágó Gotthárd a meccs végén egyenlített (59. perc: 26-26). A győzelmet jelentő gólt a hazai pálya minden előnyét élvező vendéglátók erősen véleményes időn túli hétméteresből szerezték meg. - Ifi: 22-22 (11-12). - Jók: Mezei (kapus), Murányi, Mákos P.

Az osztály másik vasi csapata, a Celldömölk még nem lépett pályára.