2014.03.18. 14:45

A HVSE-SZoESE simán győzött Kalocsán

Kalocsa - Sima győzelmet aratott a Haladás VSE-SZoESE NB II-es női röplabdacsapata a Kalocsa otthonában.

Kalocsai SE _Haladás VSE-SZoESE
1:3 (-22, -8, 15, -18).

Kalocsa, 50 néző, NB II-es női röplabda-mérkőzés, vezette:
Péterfy, Dunsk.

HVSE-SZoESE: HALMOSI, Szalontai P., Tóth, Erdősi, Homor, Werkman. Csere: Horváth M., SIMON F., Németh E. Edző: Bodzer Attila:

Az első szett finisére a hazaiak érkeztek jobb pozícióban (17-20), ám az első számú feladójukat, Koronczai Lillát nélkülöző szombathelyiek heroikus küzdelemben Németh Erzsébet nyitásaival és Werkman Viktória jó sáncaival a maguk javára fordították a játszmát (22-25). A másodikban már végig a vasiak akarata érvényesült (8-25). A harmadik játékrészt elkönnyelműsködték az egyetemisták, főként a nyitásfogadással voltak gondok (25-15). A negyedik szettben a hazaiak mindent megpróbáltak az egyenlítésért, de jó sáncokkal, támadásokkal és mezőnymunkával a szombathelyiek visszaverték a kísérleteket (18-25).

A junior korú Halmosi Noémi nagyon jól helytállt (Fotó: Unger Tamás)