Öt találkozóval 7-0

Celldömölk - Egyszerű dolga volt a Békés ellen a Celldömölki VSE-Swietelsky asztalitenisz-csapatának az Extraliga 11. fordulójában.

Celldömölki VSE-Swietelsky-Békési TE 7-0

Celldömölk, férfi Extraliga asztalitenisz-mérkőzés.

Páros: Lindner, Fazekas-Szabó K., Kiss D. 3:1 (8, -3, 1, 10) (1-0). Egyéni, 1. forduló: Lindner 3:0 - játék nélkül, Szita-Kiss D. 3:1 (-9, 9, 8, 7), Fazekas-Szabó K. 3:0 (7, 8, 9) (4-0). 2. forduló: Lindner-Kiss D. 3:0 (3, 8, 5), Fazekas 3:0 - játék nélkül, Szita-Szabó K. 3:1 (7, -11, 5, 6) (7-0).

Lindner Ádám két egyest és egy négyszettes párost játszott

A celliek a pénteki, Szeged elleni 7-0-s győzelmükkel egyet előbbre léptek a tabellán, épp Tisza-parti riválisukat szorították le a harmadik helyről. Vasárnap pedig sokkal könnyebb ellenfelet fogadtak, a csupán egy győzelmet és két döntetlent, valamint hat vereséget számláló Békést. Amely ráadásul - sérülés miatt - csak két játékossal állt ki. A cellieknek így - miután két egyénit játék nélkül nyertek meg - elég volt öt találkozó a végső győzelemhez. A vendégeknek mindössze három szettet engedélyeztek. Győzött: Lindner 2, Fazekas 2, Szita 2, Lindner-Fazekas páros.