Hét gólt szerzett az U14-es együttes

2019.11.04. 22:25

Pályán az Illés Akadémia-Haladás csapatai

Az I. osztályú utánpótlás labdarúgó-bajnokságok legutóbbi fordulójában az Illés Akadémia-Haladás U14-es csapata 7-0-ra kiütötte a Debrecent.

Tóth Zsolt csapata jó formában van Fotó: Szántai Krisztina

Fotó: KRISZ SZ

U14

Illés Akadémia-Haladás–Debreceni VSC 7-0 (5-0). – Szombathely, vezette: Horváth P.

Illés-Haladás: Kovács Á. – Koósz, Stefanich, Baranyai, Katona (Sinka), Varga Á. (Takács-Földes), Király (Laczó), Fischl, László (Karvalics), Horváth A. (Horváth B.), Csörnyei. Edző: Tóth Zsolt.

A lendületes és látványos támadófutballt játszó Illés Akadémia – melyben mindenki jó teljesítményt nyújtott – szebbnél szebb gólokat szerezve, teljesen megérdemelten nyert a Debrecen ellen. Tóth Zsolt tanítványai remekül szerepelnek, zsinórban harmadik meccsüket nyerték meg. Gólszerzők: Katona 4, Laczó, Baranyai, Varga Á.

Tóth Zsolt csapata jó formában
van Fotó: Szántai Krisztina

A 10. fordulóból elhalasztott mérkőzésen: Nyíregyháza–Illés-Haladás 1-2 (1-2). Gólszerzők: Katona, Fischl. Jók: Kovács Á., Stefanich, Király, Katona, Fischl.

12. forduló, szombat, 14.00: MTK–Illés-Haladás.

U15

Illés-Haladás–Debrecen 1-2 (1-2). – Szombathely, vezette: Mónos.

Illés-Haladás: Olasz – Varga D. (Nagy R.), SZVOBODA, Bolla, SÁGI, Mozsár, Papp Cs., MAYER (Ligeti), MOHOS, Nagy Zs., Szabó L. (Szemes). Edző: Horváth András.

A szombathelyiek gyorsan, már a mérkőzés elején vezetést szereztek, és az egyenlítő gólig jobban is futballoztak riválisuknál. A második félidő elején 1-1-es állásnál ziccert hibáztak, a fizikai fölényben lévő Debrecen pedig megszerezte a győztes találatot. Gólszerző: Sági.

12. forduló, szombat, 12.00: MTK–Illés-Haladás.

A 10. fordulóból elmaradt mérkőzésen: Nyíregyháza–Illés-Haladás 2-0 (0-0).

U16

Budapest Honvéd-Magyar Futball Akadémia–Illés-Haladás 3-1 (1-0). – Budapest, vezette: Kósa.

Illés-Haladás: Simon – Vert, Muzsi, Borbács (Patakai), Vigh, Tama, Iván, Kovács A., Lórántfy (Németh Á.), Miszori, Domján (Kovács P.). Edző: Sátori Barnabás.

A listavezető ellen végig nyílttá tudták tenni a mérkőzést a szombathelyiek, de megérdemelten nyertek a nagyobb játékerővel bíró hazaiak. Gólszerző: Iván.

10. forduló, szombat, 14.00: Illés-Haladás–Puskás Akadémia.

U17

Budapest Honvéd-MFA–Illés-Haladás 5-1 (3-0). – Budapest, vezette: Ésik.

Illés-Haladás: Tóth B. – Sulyok, Dezamits, Szabó B. (Sipos), Baranyai, Kállai, Horváth J. (Heiter), Horváth R., Tarján, Bunevácz, MARKÓ. Edző: Németh Richárd.

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, a szombathelyiek jól futballoztak, de a gólokat a fővárosiak szerezték. Szünet után tíz perc alatt ledolgozhatták volna háromgólos hátrányukat a vasiak, ám kihagyták helyzeteiket. A hazaiak viszont kontrából és pontrúgásból újabb gólokat szereztek. Az Illés-Haladás kifejezetten jól futballozott a jó erőkből álló Honvéd ellen. G.: Heiter.

10. forduló, szombat, 11.00: Illés-Haladás–Puskás.

U19

Az U19-es bajnokságban nem rendeztek fordulót. A 13. körben szombaton az Illés-Haladás Győrbe utazik.PA