2012.03.13. 03:26

Parádézott a Haladás ifjúsági lány kézilabdacsapata

Az országos ifjúsági lány kézilabda kupában a Haladás nyert a Fradi ellen, így első vasi csapatként jutott a legjobb négy közé a sorozatban.

Vastag Nándor

Haladás: TÖMŐ - CSÁSZÁR 6, Devecseri 2, BOLFÁN 2, SZECSŐDI 13, Jávorics 2, DONCSECZ. Csere: Horváth E. 2, Gombkötő. Edző: Bölöni Roland.

A mérkőzés elején az élvonalban szereplő Fradi három góllal meglépett, de a hazaiak hamar egyenlítettek (11. perc: 6-6), majd fej fej mellett folytatódott a csata. A szünet után parádésan játszott a Haladás (42. perc: 21-16), és az ötgólos előnyről nem engedte felállni neves, válogatottakkal megerősített riválisát. Az NB II-es Haladás - mely korábban a VKLSE Győrt (NB I/B), a Győrújbarátot (NB II.) és a Siófokot (NB I.) búcsúztatta - első vasi csapatként jutott legjobb négy közé az OIK-ban.