2011.01.13. 09:33

Priskin góljával verte az Ipswich az Arsenalt a Ligakupában (videóval)

Priskin Tamás volt a szerda esti Ipswich-Arsenal (1:0) Ligakupa-meccs hőse. A magyar válogatott csatár szerezte csapata győztes találatát.

Ambrózai Zsuzsanna-Pum András

A 78. percig 0:0-ra állt a másodosztályú Ipswich Town, valamint az Arsenal csatája az angol Ligakupa szerda esti összecsapásán. A hazaiaknál két magyar - a kapus Fülöp Márton, a csatár Priskin Tamás - is a kezdőben kapott helyet, végül utóbbi lett a találkozó abszolút hőse. A magyar válogatott támadó ugyanis a 78. percben egy látványos góllal szerezte meg csapata vezető - és mint később kiderült - egyben győztes találatát. A visszavágóra két hét múlva kerül sor.

Nézze meg az óriásölő Priskin Tamás szólóját!